Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / White/Grey / -34 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
C -9
終了
Tyzon Arvind
Bålsta Dojo IF
Anton Sjömark Won by Submission - 01:28
Boys / Yellow/Orange/Green / -44 kg / 12-13 years
(Lördag 5:e Maj)
A -14
終了
Kian Benali
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 01:39
Oskar Nordén Nacka Dojo IF
Boys / White/Grey / -37 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
C -13
終了
Andreas Wistrand
Nacka Dojo IF
Won by points - 04:00
Joel Nordström Panda Dojo IF
Boys / White/Grey / -31 kg / 6-7 years
(Lördag 5:e Maj)
B -8
終了
Arvid Ekman
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 00:49
Hugo Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Boys White/Grey/ Yellow/Orange/Green / -48 kg / 12-13 years
(Lördag 5:e Maj)
A -17
終了
Isak Helin
Won by Submission - 01:15
Emil Svetsnoff Föreningen Västerås Kampsportcenter
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
D -10
終了
Maja Nylén
Frontline Academy Örebro
Julia Shamaon Lets roll bjj Won by Submission - 01:38
Boys White/Grey/ Yellow/Orange/Green / -48 kg / 12-13 years
(Lördag 5:e Maj)
A -18
終了
Vidar Helin
Frontline Academy Örebro
Behnam Razaki Conde IF Won by Submission - 00:41
Boys / White/Grey / -25 kg / 8-9 years
(Lördag 5:e Maj)
B -11
終了
Ivar Hedengren
Kumlakampsportsförening
Won by points - 03:00
Liam Lundgren Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
D -11
終了
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Won by points - 04:00
Alva Nylander IFK Mariefred
Boys / White/Grey / -34 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
C -12
終了
Anton Sjömark
Hannes Larsson Bålsta Dojo IF Won by Submission - 03:35
Boys White/Grey/ Yellow/Orange/Green / -48 kg / 12-13 years
(Lördag 5:e Maj)
A -19
終了
Theo Nylander-Vårdal
Panda Dojo IF
Isak Helin Won by Submission - 02:46
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Lördag 5:e Maj)
B -12
終了
Felix Schepler
Bålsta Dojo IF
Leon Michael Frontline Academy Örebro Won by points - 03:00
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
D -12
終了
Virginia Spadoni
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Julia Shamaon Lets roll bjj
Boys White/Grey/ Yellow/Orange/Green / -48 kg / 12-13 years
(Lördag 5:e Maj)
A -20
終了
Behnam Razaki
Conde IF
Won by Submission - 00:55
Devin Benali Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Boys White/Grey/ Yellow/Orange/Green / -48 kg / 12-13 years
(Lördag 5:e Maj)
A -21
終了
Liam Uusimaa Olin
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Submission - 03:12
Emil Svetsnoff Föreningen Västerås Kampsportcenter
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Lördag 5:e Maj)
B -13
終了
Liam Klysing
SKIFT
Theodor Ferreira Berild Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 01:01
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
D -13
終了
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Denice Gustafsson Won by Submission - 01:40
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Lördag 5:e Maj)
B -14
終了
Lo Roos
Nacka Dojo IF
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Won by points - 03:00
Boys / White/Grey / -37 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
C -14
終了
Andreas Wistrand
Nacka Dojo IF
Isac Olsson Won by Submission - 00:28
Boys / Yellow/Orange/Green / -52 kg / 12-13 years
(Lördag 5:e Maj)
A -26
終了
Felix Wargloo
Won by Submission - 00:54
Melvin Mellqvist Bålsta Dojo IF
Boys / White/Grey / -37 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
C -15
終了
Oliver Sjödahl
Hilti Västerås Bjj Klubb
Lucas Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 01:52
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
終了
Robin Green
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Won by Walkover
Maja Nylén Frontline Academy Örebro
Boys White/Grey/ Yellow/Orange/Green / -48 kg / 12-13 years
(Lördag 5:e Maj)
A -22
終了
Liam Uusimaa Olin
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Devin Benali Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Submission - 00:26
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Lördag 5:e Maj)
B -15
終了
Leon Michael
Frontline Academy Örebro
Theodor Ferreira Berild Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 01:16
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
D -14
終了
Robin Green
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Sonja Wehlin Frontline Academy Örebro Won by Submission - 02:36
Boys / Yellow/Orange/Green / -52 kg / 12-13 years
(Lördag 5:e Maj)
A -27
終了
Felix Wargloo
Won by Submission - 01:03
Lukas Lundmark Nacka Dojo IF
Boys / White/Grey / -34 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
C -11
終了
Elling Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by points - 04:00
Yunus Razaki Conde IF
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Lördag 5:e Maj)
B -16
終了
Adrian Feiger
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 00:21
Victor Lundberg IFK Mariefred
Boys White/Grey/ Yellow/Orange/Green / -48 kg / 12-13 years
(Lördag 5:e Maj)
A -23
終了
Vidar Helin
Frontline Academy Örebro
Won by points - 04:00
Theo Nylander-Vårdal Panda Dojo IF
Girls / White/Grey / -31 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
D -15
終了
Alva Nylander
IFK Mariefred
Julia Shamaon Lets roll bjj Won by Submission - 00:43
Boys / White/Grey / -28 kg / 8-9 years
(Lördag 5:e Maj)
B -17
終了
Felix Schepler
Bålsta Dojo IF
Won by points - 03:00
Liam Klysing SKIFT
Girls / White/Grey / -37 kg / 10-11 years
(Lördag 5:e Maj)
D -18
終了
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Indra Njoo Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Submission - 00:18