Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-34
終了
Silas Rasselnberg
YIK.DK / Brotherhood
Julian Porpora Renegade MMA Won by Submission - 00:24
Girls Boys / Grey / Junior II (11yrs) -36,2 kg
(Lördag)
B-41
終了
Filip Axelsson
Fenix Budo & Kampsportsförening
William Tirsgaard Renegade Won by Submission - 02:17
Girls Boys / Grey / Junior II (11yrs) / -31,2 kg
(Lördag)
A-31
終了
Yasin Gazukaev
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 00:25
Elliot Dahl Art Of Roll IF
Girls Boys / Grey / Junior II (11yrs) / -31,2 kg
(Lördag)
A-32
終了
Salim Sabbah
Bjj3000
Won by Submission - 02:07
Tindra Cruz Conde IF
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
D-38
終了
Malik Prince
Bjj3000
Won by Submission - 01:39
Dario Schumacher Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Lördag)
C-33
終了
Frida Frenk
Fightzone Malmö
Elina Cajani Fightzone Malmö Won by points - 04:00
Girls Boys / Grey / Junior II (11yrs) -36,2 kg
(Lördag)
B-42
終了
Kian Bigdeli
Won by points - 04:00
Isolde Rusch Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Lördag)
D-39
終了
Damien Piskacek
Fightzone Malmö
Won by Submission - 01:21
Melody Mohr Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-35
終了
Hector Khanamiri Stevens
Fightzone Malmö
Won by Submission - 00:16
Isam Cetiner Bjj3000
Boys Gi / Orange / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-40
終了
Mohammad Aftab Arifi
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 01:04
Isac Kucan LYberg Art Of Roll IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-36
終了
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by Submission - 02:55
Silas Rasselnberg YIK.DK / Brotherhood
Boys Gi / Orange / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-41
終了
Elias Ahlquist
Art Of Roll IF
Won by Decision - 04:00
Yunus Koc Arte Suave DK
Girls Boys / Grey / Junior II (11yrs) -36,2 kg
(Lördag)
B-43
終了
Jackson Kvist
GBG MAC IF
Filip Axelsson Fenix Budo & Kampsportsförening Won by Submission - 01:35
Girls Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
C-37
終了
Tindra Ernemo
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Emma Dahl Art Of Roll IF Won by points - 04:00
Girls Boys / Grey / Junior II (11yrs) -36,2 kg
(Lördag)
B-44
終了
William Tirsgaard
Renegade
Won by Submission - 01:01
Isolde Rusch Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-37
終了
Julian Porpora
Renegade MMA
Won by Submission - 00:06
Isam Cetiner Bjj3000
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-46
終了
Nikolai Grinin
Siam Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:24
Malthe Beier Helsingør Kampsportscenter
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-38
終了
Hector Khanamiri Stevens
Fightzone Malmö
Won by Submission - 00:15
Silas Rasselnberg YIK.DK / Brotherhood
Boys Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
C-38
終了
Marco Svikovic
Art Of Roll IF
Won by Submission - 03:50
Malik Hasilov
Girls Boys / Grey / Junior II (11yrs) -36,2 kg
(Lördag)
B-45
終了
Kian Bigdeli
Filip Axelsson Fenix Budo & Kampsportsförening Won by points - 04:00
Boys Gi / Orange / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-42
終了
Mohammad Aftab Arifi
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 02:08
Elias Ahlquist Art Of Roll IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-39
終了
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by Submission - 01:14
Julian Porpora Renegade MMA
Boys Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Lördag)
C-39
終了
Vidar Helin
Won by Submission - 02:01
Isak Helin Frontline Academy Örebro
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-40
終了
Silas Rasselnberg
YIK.DK / Brotherhood
Isam Cetiner Bjj3000 Won by points - 03:00
Girls Boys / Grey / Junior II (11yrs) -36,2 kg
(Lördag)
B-46
終了
Jackson Kvist
GBG MAC IF
William Tirsgaard Renegade Won by Submission - 01:03
Boys Gi / Orange / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)
D-43
終了
Isac Kucan LYberg
Art Of Roll IF
Won by Decision - 04:00
Yunus Koc Arte Suave DK
Boys Gi / Green / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Lördag)
C-44
終了
William Mørck
Arte Suave DK
Won by points - 04:00
Mohammad Mahbob Arifi Frontline Academy Oslo-HQ
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-41
終了
Hector Khanamiri Stevens
Fightzone Malmö
Julian Porpora Renegade MMA Won by Submission - 00:33
Girls Boys / Grey / Junior II (11yrs) -36,2 kg
(Lördag)
B-47
終了
Filip Axelsson
Fenix Budo & Kampsportsförening
Won by Submission - 00:53
Isolde Rusch Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Lördag)
A-42
終了
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Won by Submission - 00:44
Isam Cetiner Bjj3000
Girls Boys / Grey / Junior II (11yrs) -36,2 kg
(Lördag)
B-48
終了
Kian Bigdeli
William Tirsgaard Renegade Won by Submission - 01:46
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Lördag)