Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
C12
Finito
Erik Friberg
Stark IF
Won by points - 07:00
Hermes Pantazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Male Gi / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B10
Finito
Karl Pegers
Stark IF
Won by Submission - 02:04
Niklas Arrighetti P2 Bjj
Male Gi / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B11
Finito
Mathias Engström
Stark IF
Won by Submission - 02:57
Jonas Sandström Viva Zapata Martial Arts IF
Male Gi / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A11
Finito
Alejandro Toutparfait
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 07:00
Omid Shwan Växjö Titans Kampsportsförening
Male Gi / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B12
Finito
Fernando Romo Pozo
Team Leites Stockholm IF
Emad Omran Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 07:00
Female Gi / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Lördag)
C13
Finito
Astrid Vikgren
Conde IF
Elina Moestam Lindblad Stark IF Won by points - 07:00
Male Gi / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A12
Finito
Viktor Glesing Seesawat
P2 Bjj
Oliver Ström Borås Grappling Academy Won by points - 07:00
Male Gi / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
Finito
Alexander Baffoun
Art Of Roll IF
Hermes Pantazidis Prana Jiu Jitsu klubb Won by Walkover
Male Gi / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A13
Finito
Anders Karlsson
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Marlon Tajik Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 00:54
Male Gi / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B13
Finito
Martin Svensson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Karl Pegers Stark IF Won by Submission
Female Gi / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Lördag)
C14
Finito
Lina Alsterlund
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Won by Submission - 01:43
Dessie S-Andersson Växjö Titans Kampsportsförening
Male Gi / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
Finito
Alejandro Toutparfait
Prana Jiu Jitsu klubb
Oliver Ström Borås Grappling Academy Won by Walkover
Female Gi / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Lördag)
C15
Finito
Anna Berg
Lidköpings BudoKlubb
Elina Moestam Lindblad Stark IF Won by points - 07:00
Male Gi / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B14
Finito
Mathias Engström
Stark IF
Emad Omran Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 07:00
Male Gi / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A14
Finito
Ivan Sundell
Art Of Roll IF
Christian Artback Apex Kalmar Idrottsförening Won by Decision - 07:00
Juvenile Boys Gi / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C17
Finito
Adrian Foughani
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 05:00
Viktor Einarsson Nybro Kampsport Center IF
Male Gi / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
Finito
Anders Karlsson
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Won by Walkover
Alejandro Toutparfait Prana Jiu Jitsu klubb
Female Gi / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Lördag)
B16
Finito
Anna Sandin
Malmö Mixed Martial Arts IF
Amanda Vikingsson Nacka Dojo IF Won by points - 07:00
Female Gi / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Lördag)
C16
Finito
Dessie S-Andersson
Växjö Titans Kampsportsförening
Anna Berg Lidköpings BudoKlubb Won by Submission - 01:02
Juvenile Boys Gi / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C18
Finito
Harishan Antony
P2 Bjj
Noah Nilsson Jobe Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 04:11
Male Gi / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B15
Finito
Martin Svensson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Mathias Engström Stark IF Won by points - 07:00
Juvenile Girls Gi / +65 kg (Heavy)
(Lördag)
C21
Finito
Jessica Fica
Allstars Kampsportförening
Elin Ingholt Nybro Kampsport Center IF Won by Submission
Male Gi / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A15
Finito
Simon Immerstrand
Stark IF
Won by Submission - 00:54
Ivan Sundell Art Of Roll IF
Juvenile Boys Gi / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C19
Finito
Viktor Einarsson
Nybro Kampsport Center IF
Won by points - 05:00
Harishan Antony P2 Bjj
Female Gi / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Lördag)
B17
Finito
Anna Eriksson
Stark IF
Anna Sandin Malmö Mixed Martial Arts IF Won by Submission - 02:54
Juvenile Boys Gi / -69 kg (Light)
(Lördag)
B18
Finito
Marco Svikovic
Art Of Roll IF
Behnam Razaki Conde IF Won by points - 05:00
Juvenile Boys Gi / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C20
Finito
Adrian Foughani
Prana Jiu Jitsu klubb
Noah Nilsson Jobe Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 02:13
Juvenile Girls Gi / +65 kg (Heavy)
(Lördag)
C22
Finito
Kimberly Sundel
Föreningen Frontier MMA Akademi
Isabel Araneda Boström Stark IF Won by Submission - 04:27
Juvenile Boys Gi / -69 kg (Light)
(Lördag)
B19
Finito
Isak Helin
Frontline Academy Örebro
Won by points - 05:00
William Stenberg Orca Jiu Jitsu
Juvenile Girls Gi / +65 kg (Heavy)
(Lördag)
Finito
Jessica Fica
Allstars Kampsportförening
Kimberly Sundel Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Walkover
Juvenile Boys Gi / -69 kg (Light)
(Lördag)
B20
Finito
Vigo Ekenberg
Art Of Roll IF
Won by Submission - 04:36
Arvid Gunérus 021 Grappling
Juvenile Girls Gi / +65 kg (Heavy)
(Lördag)
C23
Finito
Elin Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Won by Submission - 01:10
Isabel Araneda Boström Stark IF