Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey and Yellow/ Boys 8-9 år / -31kg
(Day 1)
B-29
Finito
William Abrahamsson
Telge BJJ & MMA
Love Engdahl Frontline Academy Örebro Won by Decision - 03:00
Boys Gi / White and Grey / Boys 9-11 år / -34kg
(Day 1)
A-29
Finito
Benjamin Bratt
Panda Dojo IF
Won by Submission - 02:02
Ludvig Helmerson Telge BJJ & MMA
Girls Gi / Grey & Green / Girls 14-15 år / -60kg
(Day 1)
B-27
Finito
Sara Lannefors
021 Grappling
Felicia Silvernäs Nacka Dojo IF Won by points - 04:00
Boys Gi /white & Grey / Boys 10-12 år / -31kg
(Day 1)
A-30
Finito
Elia Önder
Telge BJJ & MMA
Daniel Abboud Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 00:40
Boys Gi / Grey / Boys 10-11 år / -34kg
(Day 1)
A-31
Finito
Alexander Önder
Telge BJJ & MMA
Roy Grizzly Kaven Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey and Yellow/ Boys 8-9 år / -31kg
(Day 1)
B-30
Finito
Arvid Ekman
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 02:21
William Abrahamsson Telge BJJ & MMA
Boys Gi /white & Grey / Boys 10-12 år / -31kg
(Day 1)
A-32
Finito
Scott Jarding
Panda Dojo IF
Daniel Abboud Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey and Yellow/ Boys 8-9 år / -31kg
(Day 1)
B-31
Finito
Lorenz Yenidogan
Liljeholmen BJJ & MMA
Love Engdahl Frontline Academy Örebro Won by Submission - 02:34
Boys Gi / Grey / Boys 10-11 år / -34kg
(Day 1)
A-33
Finito
Alexander Önder
Telge BJJ & MMA
Achilles Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 01:36
Boys Gi / White & Grey / Boys 9-11 år / -52kg
(Day 1)
A-34
Finito
Rio Berg Aygün
Liljeholmen BJJ & MMA
Christoffer Landberg Won by points - 03:00
Girls Gi / Grey / Girls 8-9 år / -34kg
(Day 1)
Finito
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Doris Freund Team Leites Stockholm IF Won by Walkover
Boys Gi / Grey and Yellow/ Boys 8-9 år / -31kg
(Day 1)
B-32
Finito
Arvid Ekman
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 03:00
Love Engdahl Frontline Academy Örebro
Boys Gi / Grey / Boys 10-11 år / -34kg
(Day 1)
A-35
Finito
Roy Grizzly Kaven
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Achilles Tahmazidis Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey and Yellow/ Boys 8-9 år / -31kg
(Day 1)
B-33
Finito
Lorenz Yenidogan
Liljeholmen BJJ & MMA
William Abrahamsson Telge BJJ & MMA Won by Submission - 00:55
Girls Gi / Grey / Girls 8-9 år / -34kg
(Day 1)
B-34
Finito
Doris Freund
Team Leites Stockholm IF
Elvira Rust Linderholm Orca Jiu Jitsu Won by Submission - 01:51
Boys Gi / White & Grey / Boys 9-11 år / -52kg
(Day 1)
A-36
Finito
Ben Bjurenholt
Frontline Academy Örebro
Benjamin Landberg Won by Submission - 02:47
Girls Gi / Grey / Girls 9-10år / -37kg
(Day 1)
B-35
Finito
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Won by points - 03:00
Virginia Spadoni Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / White & Grey / Boys 9-11 år / -52kg
(Day 1)
A-37
Finito
Christoffer Landberg
Won by Submission - 00:33
Max Holmqvist Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / White & Grey / Boys 9-11 år / -52kg
(Day 1)
A-38
Finito
Benjamin Landberg
Vincent Palonperä Orca Jiu Jitsu Won by Submission - 00:14
Boys and Girls Gi / White / 10-11 år / -40kg
(Day 1)
A-39
Finito
Oscar Chen
Egil Iderman Hilti Västerås Bjj Klubb Won by Submission - 01:12
Girls Gi / White, Grey&Yellow / Girls 9-12år / -31kg
(Day 1)
B-38
Finito
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by points - 03:00
Signe Lannefors 021 Grappling
Boys Gi / White & Grey / Boys 9-11 år / -52kg
(Day 1)
A-40
Finito
Max Holmqvist
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Benjamin Landberg Won by points - 03:00
Girls Gi / Grey / Girls 9-10år / -37kg
(Day 1)
B-36
Finito
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 02:06
Aurora Söderlind Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys and Girls Gi / White / 10-11 år / -40kg
(Day 1)
Girls Gi / White, Grey&Yellow / Girls 9-12år / -31kg
(Day 1)
B-39
Finito
Tiara Gallegos Lauren
Orca Jiu Jitsu
Kira Axelsson Liljeholmen BJJ & MMA Won by points - 03:00
Boys and Girls Gi / Grey / 10-11 år / -40kg
(Day 1)
A-42
Finito
Minna Mankert
Wilton Wendel Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 03:02
Girls Gi / Grey / Girls 9-10år / -37kg
(Day 1)
B-37
Finito
Virginia Spadoni
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Aurora Söderlind Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / White & Grey / Boys 9-11 år / -52kg
(Day 1)
A-43
Finito
Christoffer Landberg
Won by points - 03:00
Vincent Palonperä Orca Jiu Jitsu
Girls Gi / White, Grey&Yellow / Girls 9-12år / -31kg
(Day 1)
B-40
Finito
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Submission - 02:03
Tindra Skirhammar
Girls Gi / White, Grey&Yellow / Girls 9-12år / -31kg
(Day 1)
B-41
Finito
Signe Lannefors
021 Grappling
Won by points - 03:00
Tiara Gallegos Lauren Orca Jiu Jitsu
Boys and Girls Gi / White / 10-11 år / -40kg
(Day 1)
A-44
Finito
Egil Iderman
Hilti Västerås Bjj Klubb
Alicia Norström Won by Submission - 03:52
Girls Gi / White, Grey&Yellow / Girls 9-12år / -31kg
(Day 1)
B-42
Finito
Kira Axelsson
Liljeholmen BJJ & MMA
Won by points - 03:00
Tindra Skirhammar