Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / Adult / Blue / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday )
C48
Terminé
Katla Björnsdóttir
Arte Suave DK
Magdalena Georgiadou Art Of Roll IF Gagné par décision - 06:00
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B60
Terminé
Mehmet Can Ege
The Last Round
Gagné par points - 05:00
Adem Crnalic Art Of Roll IF
Absolute Men / Purple
(Saturday )
A51
Terminé
Joshua Aman Manczak
Arte Suave DK
Gagné par soumission - 05:41
Robert Nyström Team Carvalho Halmstad
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B68
Terminé
Mikael Lañas
Fightzone Malmö
Johannes Alakir Gagné par forfait
Absolute Men/Blue -76
(Saturday )
B61
Terminé
Ola Jacobsson
Team Carvalho Halmstad
Oliver Ström Lund Grappling Academy Gagné par soumission - 01:00
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D53
Terminé
Mattias Degermo
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Ivan Sundell Gagné par soumission - 04:03
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B62
Terminé
Christofer Andersen Toledo
Lund Grappling Academy
Martin Gradéus Växjö Titans Kampsportsförening Gagné par soumission - 03:26
Absolute Men / Purple
(Saturday )
A52
Terminé
Morten Gullaksen
Arte Suave DK
Gagné par soumission - 03:58
Anoshirvan Parvazi FC Phoenix IF
Absolute Men / Black
(Saturday )
C49
Terminé
Johan Gustafsson
Apex Kalmar Idrottsförening
Gagné par soumission - 04:23
Fredrik Berntsson Föreningen Karlshamn Fightcenter
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B64
Terminé
Robin Björk
Växjö Titans Kampsportsförening
Mindaugas Kuciauskas Arte Suave DK Gagné par points - 05:00
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D54
Terminé
Kevin Munje
Växjö Titans Kampsportsförening
Gagné par forfait
Alex Sandro Martins De Oliveira
Absolute Women / Blue
(Saturday )
A53
Terminé
Frida Vastamäki
Team Carvalho Halmstad
Gagné par points - 06:00
Lina Andersson Lund Grappling Academy
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D56
Terminé
Teodor Eriksson
Lidköpings BudoKlubb
Gagné par décision - 00:34
Abdullah Hallak Apex Kalmar Idrottsförening
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B69
Terminé
Martin Gradéus
Växjö Titans Kampsportsförening
Gagné par forfait
Unknown User West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D57
Terminé
Ivan Sundell
Gagné par points - 06:00
Omid Shwan Växjö Titans Kampsportsförening
Absolute Men / Black
(Saturday )
C50
Terminé
Mathias Schiemann
The Last Round
Daniel Haglind Malmö Mixed Martial Arts IF Gagné par soumission - 05:05
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B65
Terminé
Robin Vendel
Lund Grappling Academy
Abdullahi Abdi Gagné par points - 05:00
Absolute Women / Blue
(Saturday )
A54
Terminé
Emma Källmark Medina
Dynamix Herrljunga BJJ
Emelie Barwe Callas Gagné par points - 06:00
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D58
Terminé
Kevin Munje
Växjö Titans Kampsportsförening
Felix Hagby Valhalla Jiu Jitsu IF Gagné par soumission - 01:38
Absolute Men / Brown
(Saturday )
C51
Terminé
Philip Eng
Lund Grappling Academy
Zige Malmgren Nybro Kampsport Center IF Gagné par soumission - 03:54
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B66
Terminé
Lukasz Urban
Novus Academy
Gagné par soumission - 01:02
Serwan Al-badri Art Of Roll IF
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B67
Terminé
Mehmet Can Ege
The Last Round
Sofus Larsen Lunds Brazilian Jiu-jitsu klubb Gagné par soumission - 01:40
Absolute Men / Purple
(Saturday )
A55
Terminé
Robert Nyström
Team Carvalho Halmstad
Anoshirvan Parvazi FC Phoenix IF Gagné par points - 07:00
Absolute Men / White / -76
(Saturday )
C52
Terminé
Arian Shwan
Växjö Titans Kampsportsförening
Gagné par soumission - 04:09
Ernest Gara Föreningen Karlshamn Fightcenter
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D59
Terminé
Teodor Eriksson
Lidköpings BudoKlubb
Gagné par soumission - 04:34
Ivan Sundell
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B70
Terminé
Alexander Ståhl Stigsson
FC Phoenix IF
Gagné par forfait
Adrian Jahre Novus Academy
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B71
Terminé
Gustav Åman
Art Of Roll IF
Vedad Babic Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Gagné par forfait
Absolute Men / White +76
(Saturday )
B72
Terminé
Mindaugas Kuciauskas
Arte Suave DK
Abdullahi Abdi Gagné par points - 05:00
Absolute Men / Black
(Saturday )
C53
Terminé
Mathias Schiemann
The Last Round
Gagné par soumission - 01:50
Fredrik Berntsson Föreningen Karlshamn Fightcenter
Absolute Women / Blue
(Saturday )
A56
Terminé
Katla Björnsdóttir
Arte Suave DK
Gagné par points - 06:00
Angelica Caspersson Lidköpings BudoKlubb
Absolute Men / Blue +76
(Saturday )
D60
Terminé
Kevin Munje
Växjö Titans Kampsportsförening
Gagné par soumission - 04:38
Ivan Sundell
Absolute Men / Purple
(Saturday )
A61
Terminé
Joshua Aman Manczak
Arte Suave DK
Gagné par forfait
Morten Gullaksen Arte Suave DK