Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Boys Gi / -69 kg (Light)
(Lördag)
C21
Terminé
Anton Svensson
P2 Bjj
Zilver Magnusson Gillberg Primate Lounge Gagné par soumission
Male Gi / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A23
Terminé
Viktor Glesing Seesawat
Stark IF
Fredrik Widgren Nacka Dojo IF Gagné par points - 07:00
Male Gi / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B21
Terminé
Adem Crnalic
Art Of Roll IF
Gagné par points - 07:00
Sasa Ristic Viva Zapata Martial Arts IF
Juvenile Boys Gi / -69 kg (Light)
(Lördag)
C22
Terminé
Danne Fatah
Fightzone Malmö
Gagné par soumission - 02:42
Axel Andersson Supreme Gym
Male Gi / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A24
Terminé
Marlon Tajik
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par soumission - 02:31
Sargon Orahim Anima Jiujitsu
Male Gi / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C20
Terminé
Elias Ingholt
Stark IF
Younas Darab Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par soumission - 02:04
Male Gi / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A25
Terminé
August Baronowsky
Combat Academy IF Täby
Fredrik Widgren Nacka Dojo IF Gagné par soumission - 04:38
Juvenile Boys Gi / -69 kg (Light)
(Lördag)
C23
Terminé
Isak Helin
Frontline Academy Örebro
Gagné par points - 05:00
Carl Dyckner Nacka Dojo IF
Juvenile Boys Gi / -69 kg (Light)
(Lördag)
C24
Terminé
Zilver Magnusson Gillberg
Primate Lounge
Erik Östberg Fightzone Malmö Gagné par soumission - 03:31
Male Gi / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
Terminé
Sargon Orahim
Anima Jiujitsu
August Baronowsky Combat Academy IF Täby Gagné par forfait
Male Gi / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B22
Terminé
Cemîl Karahan
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par points - 07:00
Samuel Kvarzell Stark IF
Juvenile Boys Gi / -69 kg (Light)
(Lördag)
C25
Terminé
Danne Fatah
Fightzone Malmö
Isak Helin Frontline Academy Örebro Gagné par soumission - 03:56
Male Gi / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B23
Terminé
Tony Färlén
Apex Kalmar Idrottsförening
Adem Crnalic Art Of Roll IF Gagné par points - 07:00
Juvenile Boys Gi / -69 kg (Light)
(Lördag)
C26
Terminé
Zilver Magnusson Gillberg
Primate Lounge
Gagné par points - 05:00
Danne Fatah Fightzone Malmö
Male Gi / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B24
Terminé
Samuel Kvarzell
Stark IF
Gagné par points - 07:00
Tony Färlén Apex Kalmar Idrottsförening
Juvenile Girls Gi / -60,5 kg (Middle)
(Lördag)
B25
Terminé
Jennifer Reino
Fightzone Malmö
Angelina Youssef Stark IF Gagné par points - 05:00
Juvenile Boys Gi / -58,5 kg (Light feather)
(Lördag)
A26
Terminé
Neo Vis Jamegar
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par points - 05:00
Mohammad Al-jibory Fenix Budo & Kampsportsförening
Female Gi / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Lördag)
A27
Terminé
Anna Berg
Lidköpings BudoKlubb
Astrid Schölin Stark IF Gagné par points - 07:00
Male Gi / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
B26
Terminé
Leon Kalyun
Conde IF
Pontus Ågren Frontline Academy Örebro Gagné par points - 07:00
Juvenile Boys Gi / -74 kg (Middle)
(Lördag)
B27
Terminé
Vidar Helin
Gagné par points - 05:00
Marco Svikovic Art Of Roll IF
Juvenile Boys Gi / -64 kg (Feather)
(Lördag)
A28
Terminé
Kyan Mangouri
Frontline Academy Örebro
Gagné par soumission - 03:23
Lo-Arthur Ranman Nacka Dojo IF
Juvenile Girls Gi / +69 (Super Heavy)
(Lördag)
A29
Terminé
Kimberly Sundel
Föreningen Frontier MMA Akademi
Isabel Araneda Boström Stark IF Gagné par décision - 05:00
Juvenile Boys Gi / -79,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
B28
Terminé
Noah Nilsson Jobe
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gagné par points - 05:00
Alexander Shahin Frontline Academy Örebro
Juvenile Boys Gi / +89,3 (Ultra heavy)
(Lördag)
A30
Terminé
Lucas Jansson
Supreme Gym
Dexter Gunnhage Valhalla Jiu Jitsu IF Gagné par soumission - 00:06
Female Gi / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Lördag)
B29
Terminé
Stephanie Steffi
Prana Jiu Jitsu klubb
Neda Khezerian Anima Jiujitsu Gagné par soumission - 02:05
Female Gi / Adult / -64 kg (Light)
(Lördag)
A31
Terminé
Astrid Vikgren
Conde IF
Cristal Hernandez Gutierrez Anima Jiujitsu Gagné par soumission - 06:57
Male Gi / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
B30
Terminé
Daniel Samojlik
Prana Jiu Jitsu klubb
Karl Pegers Stark IF Gagné par décision - 07:00
Female Gi / Black / Adult / -69 kg (Middle)
(Lördag)
A32
Terminé
Martina Gramenius
Stark IF
Gagné par soumission - 01:32
Cindy Nabro IKSU
Female Gi / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Lördag)
A33
Terminé
Louise Sondlo Zapata
Viva Zapata Martial Arts IF
Livia Rhodes Gracie Stockholm Competition Team Gagné par points - 07:00
Male Gi / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
B31
Terminé
Max Lindblad
Stark IF
Gagné par points - 07:00
Hermes Pantazidis Prana Jiu Jitsu klubb
Female Gi / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Lördag)
A34
Terminé
Venla Luukkonen
Grapplingverkstan Örebro IF
Gagné par points - 07:00
Amanda Vikingsson Nacka Dojo IF
Male Gi / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Lördag)
B32
Terminé
Hakim Madamga
Prana Jiu Jitsu klubb
Erik Friberg Stark IF Gagné par points - 07:00