Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -68 kg / 12-13 years / White
(Sunday)
Terminé
Maximus Axelsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gagné par forfait
Linus Manninen Järfälla Kampsportklubb
Boys / -68 kg / 12-13 years / White
(Sunday)
Terminé
Maximus Axelsson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gagné par forfait
Linus Manninen Järfälla Kampsportklubb
Boys / -34 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
Terminé
Noah Strid
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gagné par forfait
Ian Robert Berggren Team Leites Stockholm IF
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
Terminé
Noah Emilsdotter
Gracie Barra (Brazil)
Gagné par forfait
Danil Hadjithomas Stark IF
Girls / -44 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
Terminé
Thea Tärnhamn
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Allison Andersson Hafner Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par forfait
Boys / -25 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
B1
Terminé
Leo Bergen
Järfälla Kampsportklubb
Younes Mrad MMA Center IF Gagné par points - 03:00
Girls / -31 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
A1
Terminé
Julie Heijbel
Stark IF
Gagné par soumission
Maja Niclasson FLOW MMA JÄRNA
Boys / -37 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
A4
Terminé
Rasmus Malmström
Gracie Barra (Brazil)
Gagné par soumission - 01:40
Arvid Edström Boveng Ekerö BJJ klubb
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
B4
Terminé
Dewin Wehlin
Frontline Academy Örebro
Oscar Andersson MMA Center IF Gagné par points - 03:00
Boys / -44 kg / 8-9 years / White
(Sunday)
A7
Terminé
Morris Bagge
021 Grappling
Gagné par soumission - 02:22
Henrik Svenningsson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
B6
Terminé
Wilton Grandez
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par soumission - 01:08
Oliver Cantoreggi Ekerö BJJ klubb
Boys / -25 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
B2
Terminé
Leo Bergen
Järfälla Kampsportklubb
Hugo Rygaard Checkmat Haninge Gagné par soumission - 00:27
Girls / -31 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
A2
Terminé
Julie Heijbel
Stark IF
Gagné par soumission - 00:21
Elsa Littenström
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
B5
Terminé
Oscar Andersson
MMA Center IF
Gagné par points - 02:29
Dante Andrén Ekerö BJJ klubb
Boys / -37 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
A5
Terminé
Rasmus Malmström
Gracie Barra (Brazil)
Gagné par points - 03:00
Martin Stosic Gracie Barra (Brazil)
Boys / -44 kg / 8-9 years / White
(Sunday)
A8
Terminé
Morris Bagge
021 Grappling
Henrik Svenningsson Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par points - 03:00
Boys / -34 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B9
Terminé
Vincent Masoumi
Nacka Dojo IF
Theo Lejdemalm Team Leites Stockholm IF Gagné par points - 03:00
Girls / -31 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
A3
Terminé
Maja Niclasson
FLOW MMA JÄRNA
Elsa Littenström Gagné par soumission - 01:37
Boys / -25 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
B3
Terminé
Younes Mrad
MMA Center IF
Gagné par points - 03:00
Hugo Rygaard Checkmat Haninge
Boys / -37 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
A6
Terminé
Arvid Edström Boveng
Ekerö BJJ klubb
Martin Stosic Gracie Barra (Brazil) Gagné par soumission - 01:31
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
B7
Terminé
Dante Andrén
Ekerö BJJ klubb
Gagné par points - 03:00
Oliver Cantoreggi Ekerö BJJ klubb
Boys / -44 kg / 8-9 years / White
(Sunday)
A9
Terminé
Morris Bagge
021 Grappling
Gagné par soumission - 01:32
Henrik Svenningsson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -31 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
A10
Terminé
Gry Seppälä Zeuthen
Järfälla Kampsportklubb
Ariana Nikpars Karlskoga Budoklubb Gagné par soumission
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
B8
Terminé
Oscar Andersson
MMA Center IF
Wilton Grandez Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par soumission - 00:55
Boys / -34 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B10
Terminé
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Gagné par soumission - 01:37
Yusef Morghadi Järfälla Kampsportklubb
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
A12
Terminé
Noah Emilsdotter
Gracie Barra (Brazil)
Gagné par soumission - 00:28
Alexander Hultgren Ekerö BJJ klubb
Boys / -34 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B11
Terminé
John Rozlucki
Prana Jiu Jitsu klubb
Ruben Carrasco Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par soumission - 00:24
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
A13
Terminé
Norton Alm
021 Grappling
Manfred Larsson SKIFT Gagné par soumission - 00:05
Boys / -34 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B12
Terminé
Felix Lannefors
021 Grappling
Gagné par soumission - 02:32
Otis Golmann Hallström Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
A14
Terminé
Linus Hanna
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gagné par soumission - 00:29
Leopold Andrén Ekerö BJJ klubb
Girls / -31 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
A11
Terminé
Gry Seppälä Zeuthen
Järfälla Kampsportklubb
Ariana Nikpars Karlskoga Budoklubb Gagné par soumission - 02:55
Boys / -34 kg / 6-7 years / White
(Sunday)
B17
Terminé
Aron Gonzalez
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par soumission - 00:40
Isak Söderman Karlskoga Budoklubb