Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women / Purple / Adult /-69 kg (Middle) + -74 kg (Medium heavy)
(Söndag )
22
Terminé
Veronika Holmsten
Hudik BJJ IF
Fanny Lundström GBG MAC IF
Women / White / -65 kg
(Söndag )
1
Terminé
Maja Bergström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gagné par points - 05:00
Selma Essahli Vik Team Trondheim Bjj
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
1
Terminé
Oscar Hammar
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Fredrik Åsen TEAM HC3 KEM-JOH Gagné par soumission - 02:37
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
4
Terminé
Alexander Mäki
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Tim Nordin Gagné par points - 05:00
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
2
Terminé
Robin Bergström
Sundsvalls Budoklubb
Joao Filipe Dias Gomes Morais Costa IKSU Gagné par soumission - 03:36
Women / White / -65 kg
(Söndag )
2
Terminé
Maja Bergström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gagné par soumission - 02:31
Solan Antoniou Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
3
Terminé
Fredrik Åsen
TEAM HC3 KEM-JOH
Gagné par points - 05:00
Vincent Farrell Sundsvalls Budoklubb
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
5
Terminé
Tim Nordin
Eliyas Rezai Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par points - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
7
Terminé
Ulf Klarström
Hudik BJJ IF
Gagné par décision - 05:00
Dennis Norlander Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Women / White / -65 kg
(Söndag )
3
Terminé
Selma Essahli Vik
Team Trondheim Bjj
Gagné par soumission - 02:35
Solan Antoniou Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
Terminé
Tobias Lövenius
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Fredrik Lundberg Gagné par forfait
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
8
Terminé
Julius Eriksson
Östersunds Kampsportsförening
Gagné par soumission - 03:32
Sean Christie Team Trondheim Bjj
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
Terminé
Alexander Mäki
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par forfait
Tobias Lövenius Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
9
Terminé
Marco Pajuvirta
Allmänna Grapplingsällskapet
Gagné par points - 05:00
Petter Dragsten Wake Team Trondheim Bjj
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
8
Terminé
Ulf Klarström
Hudik BJJ IF
David Norman Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par points - 05:00
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
7
Terminé
Alexander Mäki
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Tim Nordin Gagné par points - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
9
Terminé
Slawomir Robert Banach
Tjjk Trondheim
Gagné par soumission - 03:32
Leonardo Hansson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
4
Terminé
Robin Bergström
Sundsvalls Budoklubb
Vincent Farrell Sundsvalls Budoklubb Gagné par soumission - 02:30
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
10
Terminé
Julius Eriksson
Östersunds Kampsportsförening
Gagné par soumission - 04:57
David Magnusson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
6
Terminé
Oscar Hammar
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Vincent Farrell Sundsvalls Budoklubb Gagné par points - 05:00
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
Terminé
Marco Pajuvirta
Allmänna Grapplingsällskapet
Gagné par forfait
Rasmus Garefelt Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
6
Terminé
Eliyas Rezai
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Fredrik Lundberg Gagné par points - 05:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
10
Terminé
Dennis Norlander
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par points - 05:00
Leonardo Hansson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle) + -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag )
12
Terminé
Michael Pastor
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Fredrik Ljunglund TEAM HC3 KEM-JOH Gagné par soumission - 02:58
Men / White / Adult / -100,5 kg (Super Heavy) + +100,5 kg (Ultra Heavy)
(Söndag )
13
Terminé
Nils Jenssen
Umeå Kampsportscentrum
Gagné par points - 05:00
Olaanii Hedeta Sundsvalls Budoklubb
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
Terminé
Sean Christie
Team Trondheim Bjj
Gagné par forfait
Rasmus Garefelt Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle) + -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag )
13
Terminé
Sebastian Karlsson
Östersunds Kampsportsförening
Erik Lundin Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 04:17
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
Terminé
Petter Dragsten Wake
Team Trondheim Bjj
Gagné par forfait
David Magnusson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
5
Terminé
Fredrik Åsen
TEAM HC3 KEM-JOH
Joao Filipe Dias Gomes Morais Costa IKSU Gagné par points - 05:00
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle) + -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag )
14
Terminé
Michael Pastor
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gagné par soumission - 04:39
Sebastian Karlsson Östersunds Kampsportsförening
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
11
Terminé
David Norman
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Slawomir Robert Banach Tjjk Trondheim Gagné par points - 05:00
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy) + -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
11
Terminé
Julius Eriksson
Östersunds Kampsportsförening
Marco Pajuvirta Allmänna Grapplingsällskapet Gagné par points - 05:00