Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
B9
Terminé
Bjørnar Strøm Larsen
Malvik Ju Jitsu klubb
Filip Bergander Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
C16
Terminé
Felix Jakobsson
Sundsvalls Budoklubb
Petter Dragsten Wake Team Trondheim Bjj
Men / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
B11
Terminé
Robert Gehrke
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Joakim Ahlin Poseidon Jiu Jitsu Academy
Women / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Söndag )
B6
Terminé
Anna Eriksson
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Linn Löfgren Vretare Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
A1
Terminé
Fredrik Ljunglund
TEAM HC3 KEM-JOH
Gagné par soumission - 05:03
Michael Pastor Poseidon Jiu Jitsu Academy
Women / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Söndag )
C1
Terminé
Lina Olofsson Öststorm
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par points - 06:00
Johanna Skagerlid Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
A3
Terminé
Stefan Linder
Umeå Kampcenter IF
Marqus Olofsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 05:45
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
C2
Terminé
Slawomir Robert Banach
Tjjk Trondheim
Gagné par soumission - 02:23
Ulf Klarström Hudik BJJ IF
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
C3
Terminé
Simon Lervik
Tjjk Trondheim
Jens Johansson Sundsvalls Budoklubb Gagné par soumission - 03:16
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
A2
Terminé
Fredrik Ljunglund
TEAM HC3 KEM-JOH
Gagné par points - 07:00
Mathias Liljeblad Umeå Kampcenter IF
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
C4
Terminé
Slawomir Robert Banach
Tjjk Trondheim
Robin Bergström Sundsvalls Budoklubb Gagné par soumission - 03:46
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Söndag )
B1
Terminé
Lia Glad
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Amal Hoss Umeå Kampcenter IF Gagné par Disqualification - 04:40
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag )
C5
Terminé
Tim Kristiansen
Umeå Kampcenter IF
David Magnusson Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 04:22
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
A7
Terminé
Eric Bergqvist
TEAM HC3 KEM-JOH
Gagné par soumission - 01:21
Omaid Nazari Tjjk Trondheim
Women / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Söndag )
B4
Terminé
Anna Eriksson
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Linn Löfgren Vretare Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Gagné par points - 06:00
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
A9
Terminé
Yemel Aisa
TEAM HC3 KEM-JOH
Gagné par points - 05:00
Joel Nordin Crazy Monkey Norway
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag )
C7
Terminé
Tim Kristiansen
Umeå Kampcenter IF
Gagné par soumission - 02:21
David Magnusson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
A8
Terminé
Eric Bergqvist
TEAM HC3 KEM-JOH
Mattias Norberg Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 02:11
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
C8
Terminé
Ulf Klarström
Hudik BJJ IF
Gagné par points - 05:00
Simon Lervik Tjjk Trondheim
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Söndag )
B2
Terminé
Kamilla Shtieba
Umeå Kampcenter IF
Lia Glad Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par points - 05:00
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
A4
Terminé
Michael Pastor
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gagné par points - 07:00
Stefan Linder Umeå Kampcenter IF
Women / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Söndag )
B5
Terminé
Anna Eriksson
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Linn Löfgren Vretare Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Gagné par soumission - 01:13
Men / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag )
C9
Terminé
Tim Kristiansen
Umeå Kampcenter IF
Gagné par forfait
David Magnusson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
A5
Terminé
Fredrik Ljunglund
TEAM HC3 KEM-JOH
Gagné par soumission - 06:52
Marqus Olofsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
B7
Terminé
Bjørnar Strøm Larsen
Malvik Ju Jitsu klubb
Filip Bergander Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 01:48
Women / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Söndag )
B3
Terminé
Amal Hoss
Umeå Kampcenter IF
Lia Glad Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par points - 05:00
Men / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag )
C10
Terminé
Ulf Klarström
Hudik BJJ IF
Slawomir Robert Banach Tjjk Trondheim Gagné par soumission - 02:26
Men / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
C11
Terminé
Felix Jakobsson
Sundsvalls Budoklubb
Gagné par soumission - 01:07
Petter Dragsten Wake Team Trondheim Bjj
Men / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag )
A6
Terminé
Michael Pastor
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Mathias Liljeblad Umeå Kampcenter IF Gagné par Disqualification - 05:11
Men / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag )
B8
Terminé
Bjørnar Strøm Larsen
Malvik Ju Jitsu klubb
Filip Bergander Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par Disqualification - 01:35
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
C12
Terminé
David Norman
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par points - 06:00
Jefferson Mcbell Sundsvalls Budoklubb
Men / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag )
A10
Terminé
Omaid Nazari
Tjjk Trondheim
Joel Nordin Crazy Monkey Norway Gagné par soumission - 02:53