Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
A32
Finished
Mattias Nilsson
Nyköpings kampsportsklubb
Won by Walkover
Fredrik Johnsen Novus Academy
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
A34
Finished
Ihab Ghadban
Arte Suave DK
Won by Walkover
Fredrik Johnsen Novus Academy
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 3 (41+)
(Saturday)
A27
Finished
Rustam Sabitov
Fight Gym Nürnberg
Won by Walkover
Shahid Rasool Roger Gracie Academy Oslo
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Master 3 (41+)
(Saturday)
A30
Finished
Jan Olsen
CSA.dk
Won by Walkover
Shahid Rasool Roger Gracie Academy Oslo
Men / Blue / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
Finished
Rolf Magnus Hægeland
Novus Academy
Jon Hole Roger Gracie Academy Oslo Won by Walkover
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
Finished
Karl Pegers
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Won by Walkover
Jivar Sherwan Shareef Shareef Fightzone Malmö
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
Finished
Eirik Boye Bergum
KIMURA NOVA UNIÃO BRAZIL
Won by Walkover
Daniel Alexander Persson Nacka Dojo IF
Men / Purple / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
Finished
Samuel Johansson
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Walkover
Adam Hag Yahya FC Phoenix IF
Men / Purple / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
Finished
Fredrik Zels
Föreningen Yogui BJJ
Won by Walkover
Adam Hag Yahya FC Phoenix IF
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
Finished
Angelica Jansson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Emma Eklund Valhalla Jiu Jitsu IF Won by Walkover
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
Finished
Nichola Jane Aindow
Roger Gracie Academy Oslo
Carla Vagland Won by Walkover
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
Finished
Emma Eklund
Valhalla Jiu Jitsu IF
Won by Walkover
Nichola Jane Aindow Roger Gracie Academy Oslo
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
Finished
Marco Birch
Arte Suave DK
Tormod Bjørkmann Alvaro Ribeiro Jiu Jitsu association Won by Walkover
Boys & Girls / -25 kg / Grey / 6-7 years
(Sunday)
Finished
Lykke Widenstål
Kimura Norway
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Walkover
Boys & Girls / -34 kg / White / 10-11 years
(Sunday)
Finished
Abderahmane Elamri
VerdensBørn Grundskole
Yahyo Sodikova Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Walkover
Boys & Girls / -34 kg / White / 10-11 years
(Sunday)
Finished
Yunus Blinkenberg Jørgensen
VerdensBørn Grundskole
Emme Bringeland Oxy Won by Walkover
Boys & Girls / -34 kg / White / 10-11 years
(Sunday)
Finished
Abderahmane Elamri
VerdensBørn Grundskole
Felix Inngjerdingen Kimura Norway Won by Walkover
Boys & Girls / -52 kg / Orange / 10-11 years
(Sunday)
D45
Finished
Carl Anton Andersen
CulturArte
Won by Walkover
Aaron Persson Nacka Dojo IF
Boys & Girls / -52 kg / Orange / 10-11 years
(Sunday)
D50
Finished
Alva Lette
Nacka Dojo IF
Aaron Persson Nacka Dojo IF Won by Walkover
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
Finished
Kevin Naderi
FC Phoenix IF
Won by Walkover
Nils Rosario Högberg Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Men / White / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
Finished
Rodrigo Ignacio Ferrer Maldonado
Fightzone Malmö
Won by Walkover
Oliver Björk Hamnebo FC Phoenix IF
Boys / -31 kg / White / 8-10 years
(Sunday)
Finished
Filip Inngjerdingen
Kimura Norway
Won by Walkover
Elling Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Boys / -37 kg / White / 10-11 years
(Sunday)
Finished
Abdullah Bachiri
VerdensBørn Grundskole
Jakub Slominski Kimura Nova Uniao Won by Walkover
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
A2
Finished
Mathias Lindén
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by Walkover
Anton Kauppila Budoklubben Shindo
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
Finished
Victor Viklund
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Walkover
Alexander Polya Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
*Adult black belt male* / Open weight black belt male
(Saturday)
Finished
Martin Janson
Christian Ifversen CSA.dk Won by Walkover
*Adult black belt male* / Open weight black belt male
(Saturday)
Finished
Christian Ifversen
CSA.dk
Robert Tomingas Hilti BJJ Estonia Won by Walkover
Men / White / -76 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
Finished
Jes Villum Engby-Larsen
Rumble Sports
Won by Walkover
Erik Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Girls / -56 kg / Orange / 12-14 years
(Sunday)
C30
Finished
Aurora Ejvall
Nacka Dojo IF
Cecilie Kjaerulff CSA.dk Won by Walkover
Boys / -40 kg / Yellow / 10-11 years
(Sunday)
D37
Finished
Aleksander Christov
Frontline Academy Oslo-HQ
Massimo Pino Mondaca Frontline Academy Oslo-HQ Won by Walkover
Boys & Girls / -28 kg / Grey / 8-9 years
(Sunday)
Finished
Ella Johansson
Won by Walkover
Abdullah Mohamud VerdensBørn Grundskole
Boys & Girls / -28 kg / Grey / 8-9 years
(Sunday)
Finished
Miranda Skaghammar
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Walkover
Abdullah Mohamud VerdensBørn Grundskole