Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids / Boys 14-15 years / Yellow / -52 kg
(Lördag)
A1
Finished
Hosen Al-Berakdar
Conde IF
won-by.W
Viktor Svensson Kaisho Kampsportklubb
Kids / Boys 14-15 years / Yellow / -52 kg
(Lördag)
A2
Finished
Oliver Dahlvid
Fenix Budo & Kampsportsförening
Unknown User Kaisho Kampsportklubb won-by.W - 05:00
Kids / Boys 12-13 years / Orange / -40 kg
(Lördag)
B7
Finished
Hamza El-beyrouti
won-by.W
Sofia Siöland Svedala Kampsportsförening
Kids / Boys 12-13 years / Orange / -40 kg
(Lördag)
B8
Finished
Alvin Söderström
Djurgårdens IF Kampsportsförening
won-by.W - 02:42
Hannah Mihalj Arte Suave DK
Kids / Boys 10-11 years / Grey / -34 kg
(Lördag)
D2
Finished
Stefan Antonijevid
Art Of Roll IF
won-by.W - 03:00
William Hernlind Lidköpings BudoKlubb
Kids / Boys 12-13 years / White / -34 kg
(Lördag)
D1
Finished
Khaled El-beyrouti
Anastasija Peric Epic Fight Club Mölndal IF won-by.W
Kids / Boys 10-11 years / Grey / -40 kg
(Lördag)
B9
Finished
Felix Wargloo
won-by.W - 01:20
Oliver Siemonsen Fightworld
Kids / Girls 14-15 years / Orange / -56 kg
(Lördag)
A3
Finished
Kajsa Powis
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Madeleine Örenmark Nacka Dojo IF won-by.W - 01:32
Kids / Girls 14-15 years / Orange / -56 kg
(Lördag)
A4
Finished
Carolina Wärn
Nacka Dojo IF
won-by.W - 05:00
Frida Ankarsten Epic Fight Club Mölndal IF
Kids / Boys 10-11 years / Grey / -40 kg
(Lördag)
B14
Finished
William Mørck
CSA.dk
Liam Christiansson Malmö Muay Thai IF won-by.W - 01:06
Kids / Boys 8-9 years / Grey / -28 kg
(Lördag)
C2
Finished
Nikolaos Orphanos
Art Of Roll IF
Linus Gansow Svedala Kampsportsförening won-by.W - 00:02
Kids / Boys 8-9 years / Grey / -28 kg
(Lördag)
C1
Finished
Oscar Fabian Moraga
Art Of Roll IF
won-by.W
Marius Birch Arte Suave DK
Kids / Boys 8-9 years / Grey / -28 kg
(Lördag)
C3
Finished
Nicole Shataati
Art Of Roll IF
Oscar Fabian Moraga Art Of Roll IF won-by.W
Kids / Boys 12-13 years / Orange / -40 kg
(Lördag)
B12
Finished
Sofia Siöland
Svedala Kampsportsförening
Hannah Mihalj Arte Suave DK won-by.W
Kids / Boys 12-13 years / White / -34 kg
(Lördag)
D3
Finished
Albin Brinkstam
Svedala Kampsportsförening
won-by.W - 03:04
Khaled El-beyrouti
Kids / Boys 14-15 years / Yellow / -52 kg
(Lördag)
A5
Finished
Viktor Svensson
Kaisho Kampsportklubb
Oliver Dahlvid Fenix Budo & Kampsportsförening won-by.W
Kids / Boys 12-13 years / Orange / -40 kg
(Lördag)
B13
Finished
Hamza El-beyrouti
Alvin Söderström Djurgårdens IF Kampsportsförening won-by.W
Kids / Boys 14-15 years / Yellow / -52 kg
(Lördag)
A6
Finished
Hosen Al-Berakdar
Conde IF
Unknown User Kaisho Kampsportklubb won-by.W - 05:00
Kids / Boys 10-11 years / Grey / -34 kg
(Lördag)
D4
Finished
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
won-by.W - 03:12
Liam Kvist Svedala Kampsportsförening
Kids / Boys 8-9 years / Grey / -28 kg
(Lördag)
C4
Finished
Marius Birch
Arte Suave DK
won-by.W - 03:02
Nikolaos Orphanos Art Of Roll IF
Kids / Boys 10-11 years / Grey / -40 kg
(Lördag)
B17
Finished
Oliver Siemonsen
Fightworld
won-by.W - 05:00
William Mørck CSA.dk
Kids / Boys 10-11 years / Grey / -34 kg
(Lördag)
D5
Finished
Marco Svikovic
Art Of Roll IF
won-by.W - 03:07
Stefan Antonijevid Art Of Roll IF
Kids / Boys 12-13 years / White / -34 kg
(Lördag)
D6
Finished
Anastasija Peric
Epic Fight Club Mölndal IF
Albin Brinkstam Svedala Kampsportsförening won-by.W
Kids / Boys 8-9 years / White / -31 kg
(Lördag)
C5
Finished
Gustav Åman
Art Of Roll IF
Yunus Koc MMPBJJ won-by.W - 03:00
Kids / Girls 14-15 years / Orange / -56 kg
(Lördag)
A7
Finished
Kajsa Powis
Föreningen Karlshamn Fightcenter
won-by.W - 05:00
Frida Ankarsten Epic Fight Club Mölndal IF
Kids / Boys 10-11 years / Grey / -40 kg
(Lördag)
B18
Finished
Felix Wargloo
won-by.W - 00:18
Liam Christiansson Malmö Muay Thai IF
Kids / Boys 8-9 years / Grey / -28 kg
(Lördag)
C6
Finished
Linus Gansow
Svedala Kampsportsförening
Oscar Fabian Moraga Art Of Roll IF won-by.W - 01:28
Kids / Boys 10-11 years / Grey / -34 kg
(Lördag)
D7
Finished
Maximo Henrysson
Combat Academy IF Täby
Mate Kacic-Barsic Art Of Roll IF won-by.W - 05:00
Kids / Girls 14-15 years / Orange / -56 kg
(Lördag)
A8
Finished
Madeleine Örenmark
Nacka Dojo IF
won-by.W - 04:13
Carolina Wärn Nacka Dojo IF
Kids / Boys 8-9 years / Grey / -28 kg
(Lördag)
C7
Finished
Nicole Shataati
Art Of Roll IF
Marius Birch Arte Suave DK won-by.W - 00:20
Kids / Boys 8-9 years / White / -31 kg
(Lördag)
C8
Finished
Yunus Razaki
Conde IF
won-by.W - 00:58
William Lewerin Lidköpings BudoKlubb
Kids / Girls 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Lördag)
B15
Finished
Ebba Enarsson
Lidköpings BudoKlubb
won-by.W - 00:13
Ida Smed CSA.dk