Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls & Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) & Teen I / -40.3 kg
(Söndag)
Finished
Unknown User
Föreningen Frontier MMA Akademi
Sonia Svensson Fightzone Malmö Won by Walkover
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Söndag)
D-25
Finished
Pelle Nordberg
Arte Suave DK
Won by Submission - 02:02
Elias Ahlquist Art Of Roll IF
Girls & Boys Gi / White & Grey & Yellow/ Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
C-28
Finished
Armand Merovci
Art Of Roll IF
Won by Submission - 01:23
Anabelle Sonar Art Of Roll IF
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
B-33
Finished
Aleksa Markovic
Art Of Roll IF
Won by points - 04:00
Evin Svensson Mujanovic Fightzone Malmö
Girls & Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) & Teen I / -40.3 kg
(Söndag)
A-25
Finished
Adam Khatuev
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 02:03
Phet Nilsson Fightzone Malmö
Girls Gi / Yellow / Teen I (13yrs) & Teen II / -44.3 kg
(Söndag)
D-24
Finished
Sofia Ivanovska
Art Of Roll IF
Won by Submission - 00:45
Nicolina Ljunglöf Kaisho Kampsportklubb
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Söndag)
D-26
Finished
Pelle Nordberg
Arte Suave DK
Won by points - 04:00
Elias Ahlquist Art Of Roll IF
Boys Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Söndag)
C-30
Finished
Shayan Bigdeli
Fightzone Malmö
Won by points - 04:00
Christian Røhmer Fightsport Køge
Boys Gi / White & Grey / Junior II & Junior III & Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-36
Finished
Victor Puljic
Kaisho Kampsportklubb
Dario Schumacher Fightzone Malmö Won by Submission - 00:20
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Söndag)
D-27
Finished
Milo Lindell
Fightzone Malmö
Kauan Cruz Holm Fightzone Malmö Won by points - 04:00
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
B-30
Finished
Omar Yasin
Fightzone Malmö
Aleksa Markovic Art Of Roll IF Won by Submission - 01:44
Boys Gi / White & Grey & Yellow / Teen I & Teen III (15yrs) / -44.3 kg
(Söndag)
A-29
Finished
Edvin Wahlen
Fightzone Malmö
Won by points - 04:00
Feras Al-shariah Art Of Roll IF
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
B-31
Finished
Tuva Friholm
Kaisho Kampsportklubb
Evin Svensson Mujanovic Fightzone Malmö Won by points - 04:00
Girls & Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) & Teen I / -40.3 kg
(Söndag)
A-26
Finished
Unknown User
Föreningen Frontier MMA Akademi
Won by points - 04:00
Phet Nilsson Fightzone Malmö
Boys Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Söndag)
C-31
Finished
Shayan Bigdeli
Fightzone Malmö
Won by Disqualification (disqualification) - 00:42
Adam Abu Asab Art Of Roll IF
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Söndag)
D-28
Finished
Hugo Tollemark Linander
Växjö Titans Kampsportsförening
Yousef Jaro Art Of Roll IF Won by Submission - 01:43
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
C-33
Finished
Oqvin Mattsson
Art Of Roll IF
Won by points
Abdurrahman Sandic Art Of Roll IF
Boys Gi / White & Grey / Junior II & Junior III & Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-37
Finished
Theo Tornqvist
Fightsport Køge
Won by Submission - 03:33
Leon Rietz Kaisho Kampsportklubb
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
C-34
Finished
Oqvin Mattsson
Art Of Roll IF
Won by Submission - 02:34
Abdurrahman Sandic Art Of Roll IF
Girls & Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) & Teen I / -40.3 kg
(Söndag)
A-27
Finished
Sonia Svensson
Fightzone Malmö
Won by points - 04:00
Adam Khatuev Kaisho Kampsportklubb
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
B-34
Finished
Evin Svensson Mujanovic
Fightzone Malmö
Won by points - 04:00
Omar Yasin Fightzone Malmö
Boys Gi / Yellow / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Söndag)
C-32
Finished
Adam Abu Asab
Art Of Roll IF
Christian Røhmer Fightsport Køge Won by Submission - 00:19
Boys Gi / Yellow & Orange / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Söndag)
D-33
Finished
Nathanael Nordqvist Anjou
Växjö Titans Kampsportsförening
Martin Todorovic Art Of Roll IF Won by Decision - 04:00
Boys Gi / White & Grey & Yellow / Teen I & Teen III (15yrs) / -44.3 kg
(Söndag)
A-30
Finished
Feras Al-shariah
Art Of Roll IF
Yasin Gazukaev Kaisho Kampsportklubb Won by Submission - 00:46
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Söndag)
D-29
Finished
Yousef Jaro
Art Of Roll IF
Won by Submission - 00:14
Milo Lindell Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Söndag)
C-35
Finished
Caisa Lyng
Siam Jiu Jitsu
Casandra Jeppesen Arte Suave DK Won by Submission - 01:29
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Söndag)
D-30
Finished
Hugo Tollemark Linander
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by Submission - 00:34
Kauan Cruz Holm Fightzone Malmö
Boys Gi / White & Grey & Yellow / Teen I & Teen III (15yrs) / -44.3 kg
(Söndag)
A-31
Finished
Max Vorapon Johnsson :(
Kaisho Kampsportklubb
Jones Fakhro Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Submission - 00:37
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Söndag)
D-31
Finished
Kauan Cruz Holm
Fightzone Malmö
Yousef Jaro Art Of Roll IF Won by Submission - 00:58
Boys Gi / White & Grey & Yellow / Teen I & Teen III (15yrs) / -44.3 kg
(Söndag)
A-34
Finished
Yasin Gazukaev
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 00:20
Edvin Wahlen Fightzone Malmö
Boys Gi / White & Grey & Yellow / Teen I & Teen III (15yrs) / -44.3 kg
(Söndag)
A-35
Finished
Feras Al-shariah
Art Of Roll IF
Jones Fakhro Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Submission - 00:35
Boys Gi / Yellow & Orange / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Söndag)
D-34
Finished
Nathanael Nordqvist Anjou
Växjö Titans Kampsportsförening
Martin Todorovic Art Of Roll IF Won by Submission - 02:00