Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys junior ADCC (15-17 years) / 15-18 years / -80 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A29
Finished
Joel Mattsson
Piteå MMA
Victor Blomgren Team Gringo Won by Decision - 05:00
Women ADCC (+18 years) / Beginner / +60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A31
Finished
Veera López-Lehto
Oulun Kamppailuklubi
Mathilda Nilsson Allmänna Grapplingsällskapet Won by points - 05:00
Men ADCC (+18 years) / Professional (more than 4 years of training) / Adults / -91 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B29
Finished
Alexander Aroch
IKSU
Won by Submission - 00:55
Tobias Wärja MMA Piteå
Boys junior ADCC (15-17 years) / 15-18 years / -80 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A30
Finished
Joel Mattsson
Piteå MMA
Won by points - 05:00
Victor Blomgren Team Gringo
Men ADCC (+18 years) / Professional (more than 4 years of training) / Adults / -76 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B24
Finished
André Brännström
IKSU
Won by Submission - -1:-27
Nelber Martins IKSU
Men ADCC (+18 years) / Professional (more than 4 years of training) / Adults / -91 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B30
Finished
Sami Mäkelä
Oulun Kamppailuklubi
Oskar Svels IKSU Won by Submission - 00:45
Women ADCC (+18 years) / Beginner / +60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A32
Finished
Emma Åström
MMA Piteå
Won by Submission - 02:01
Delia Legraf Umeå Kampcenter IF
Men ADCC (+18 years) / Professional (more than 4 years of training) / Adults / -91 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B32
Finished
Mikko Muranen
Oulun Kamppailuklubi
Joonas Uusi-Autti HILTI BJJ JYVÄSKYLÄ Won by Submission - 00:22
Women ADCC (+18 years) / Beginner / +60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A33
Finished
Mathilda Nilsson
Allmänna Grapplingsällskapet
Fanny Vesterlund MMA Piteå Won by Submission - 02:32
Men ADCC (+18 years) / Professional (more than 4 years of training) / Adults / -91 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B31
Finished
Oskar Svels
IKSU
Won by Submission - 00:38
Tobias Wärja MMA Piteå
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / -83 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A23
Finished
Adam Lindberg
IKSU
Won by points - 05:00
Mattias Karlström
Men ADCC (+18 years) / Professional (more than 4 years of training) / Adults / -91 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B33
Finished
Aleksi Lohi
Oulun Kamppailuklubi
Won by points - 06:00
Alexander Aroch IKSU
Women ADCC (+18 years) / Beginner / +60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A34
Finished
Emma Åström
MMA Piteå
Astrid Vikgren Allmänna Grapplingsällskapet Won by points - 05:00
Men ADCC (+18 years) / Professional (more than 4 years of training) / Adults / -91 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B34
Finished
Oskar Svels
IKSU
Won by points - 06:00
Joonas Uusi-Autti HILTI BJJ JYVÄSKYLÄ
Women ADCC (+18 years) / Intermediate / +60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A40
Finished
Emma Hugman
Piteå MMA
Maria Tikka MMA Rovaniemi Won by Submission - 02:04
Women ADCC (+18 years) / Beginner / +60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A35
Finished
Veera López-Lehto
Oulun Kamppailuklubi
Emma Åström MMA Piteå Won by points - 05:00
Women ADCC (+18 years) / Beginner / +60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A36
Finished
Delia Legraf
Umeå Kampcenter IF
Mathilda Nilsson Allmänna Grapplingsällskapet Won by Submission - 04:03
Women ADCC (+18 years) / Beginner / +60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A37
Finished
Fanny Vesterlund
MMA Piteå
Astrid Vikgren Allmänna Grapplingsällskapet Won by Submission - 02:44
Women ADCC (+18 years) / Beginner / +60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A38
Finished
Emma Åström
MMA Piteå
Won by Submission - 01:38
Mathilda Nilsson Allmänna Grapplingsällskapet
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -100 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B35
Finished
Alexander Vahera-Chibnik
Oulun Kamppailuklubi
Won by Submission - 03:14
Andreas Norman Allmänna Grapplingsällskapet
Women ADCC (+18 years) / Intermediate / +60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A41
Finished
Emma Hugman
Piteå MMA
Maria Tikka MMA Rovaniemi Won by points - 06:00
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / -100 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
B36
Finished
Alexander Vahera-Chibnik
Oulun Kamppailuklubi
Won by Submission - 01:36
Andreas Norman Allmänna Grapplingsällskapet
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / Absolute
(ADCC - Saturday 12th of May)
B38
Finished
Jordan Stutter
Allmänna Grapplingsällskapet
Melker Renberg Piteå MMA Won by Submission - 02:34
Girls junior ADCC (15-17 years) / 15-18 years / -60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A39
Finished
Astrid Vikgren
Allmänna Grapplingsällskapet
Won by points - 05:00
Mathilda Nilsson Allmänna Grapplingsällskapet
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / Absolute
(ADCC - Saturday 12th of May)
B39
Finished
Mattias Karlström
Won by points - 05:00
Adam Lindberg IKSU
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / Absolute
(ADCC - Saturday 12th of May)
B40
Finished
Melker Renberg
Piteå MMA
Won by Walkover
Yakup Keränen MMA Rovaniemi
Girls junior ADCC (15-17 years) / 15-18 years / -60 kg
(ADCC - Saturday 12th of May)
A44
Finished
Astrid Vikgren
Allmänna Grapplingsällskapet
Won by points - 05:00
Mathilda Nilsson Allmänna Grapplingsällskapet
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / Absolute
(ADCC - Saturday 12th of May)
B41
Finished
Mattias Karlström
Tommi Köngäs MMA Rovaniemi Won by Submission - 01:02
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / Absolute
(ADCC - Saturday 12th of May)
B42
Finished
Adam Lindberg
IKSU
Won by Walkover
Yakup Keränen MMA Rovaniemi
Men ADCC (+18 years) / Professional (more than 4 years of training) / Adults / Absolute
(ADCC - Saturday 12th of May)
A43
Finished
Aleksi Lohi
Oulun Kamppailuklubi
Won by points - 06:00
Alexander Aroch IKSU
Men ADCC (+18 years) / Beginner (less than 2 years of BJJ, SW, newaza, MMA, judo or wrestling) / Adults / Absolute
(ADCC - Saturday 12th of May)
B43
Finished
Jordan Stutter
Allmänna Grapplingsällskapet
Won by Submission - 03:12
Mattias Karlström
Men ADCC (+18 years) / Intermediate (2-4 years of training) / Adults / Absolute
(ADCC - Saturday 12th of May)
B44
Finished
Alexander Vahera-Chibnik
Oulun Kamppailuklubi
Kevin Björklund Team Gringo Won by Submission