Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(MATS)
20
Finished
Daniel Tilleria
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by points - 06:00
Nikos Koliniatis Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(MATS)
27
Finished
Michael Hjalmarsson
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by Submission - 02:32
Ernest Gara Föreningen Karlshamn Fightcenter
Men / Adult / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(MATS)
22
Finished
Sofus Larsen
Lund Grappling Academy
Won by points - 05:00
Tim Sahlin Fightzone Malmö
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
20
Finished
Clara Torrillas Billberg
Art Of Roll IF
Won by Disqualification (disqualification)
Osama Mousa Fightzone Malmö
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(MATS)
24
Finished
Kim Andersson
Frölunda Kampsport Center IF
Leo Eliasson FC Phoenix IF Won by Submission - 00:56
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(MATS)
21
Finished
Rasmus Almström
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 06:00
Adam Frick Kaisho Kampsportklubb
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
Finished
Antonio Patljak
Conde IF
Won by Walkover
Jonathan Khosravani FC Phoenix IF
Men / Master 1 (30+) / Blue / -100,5 kg (Super heavy)
(MATS)
21
Finished
Dan Kjaerulff
CSA.dk
Dennis Johansson BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER Won by Submission - 03:26
Men / Adult / Purple / -70 kg (Feather)
(MATS)
25
Finished
Jakob Bitici
JJK Samurai
Samuel Johansson Kingpin Grappling Academy IF Won by Submission - 05:10
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
21
Finished
Marcus Joheman
FC Phoenix IF
Won by points - 03:00
Norton Lindqvist Apex Kalmar Idrottsförening
Men / Adult / White / -100,5 kg (Super heavy)
(MATS)
23
Finished
Fredrik Tigerschiöld
Lund Grappling Academy
Won by Submission - 00:31
Joakim Joheman FC Phoenix IF
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(MATS)
23
Finished
Markus Ljungqvist
Conde IF
Emil Söderholm Conde IF Won by Submission - 03:08
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(MATS)
28
Finished
Sebastian Furmanek
Kaisho Kampsportklubb
Won by points - 05:00
Alex Andersen Fightzone Malmö
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
19
Finished
Artur Rakowski
Fightzone Malmö
Jonathan Zachrisson Won by Submission - 04:32
Men / Adult / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(MATS)
23
Finished
Kleber Alves
Won by points - 05:00
Tim Sahlin Fightzone Malmö
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
27
Finished
Jeffrey Denian
GBG MAC IF
Won by Submission - 01:48
Ted Grönborg Team Carvalho Halmstad
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(MATS)
25
Finished
Markus Ljungqvist
Conde IF
Won by Submission - 03:43
Kim Andersson Frölunda Kampsport Center IF
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(MATS)
29
Finished
Kenny Pham
Viva Zapata Martial Arts IF
Timmy Le Persson Apex Kalmar Idrottsförening Won by points - 05:00
Men / Adult / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
26
Finished
Mervan Sert
Kaisho Kampsportklubb
Alexander Baffoun Art Of Roll IF Won by points - 07:00
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
28
Finished
Jack Nilsson
Team Carvalho Halmstad
Felix Jönsson FC Phoenix IF Won by Submission - 01:34
Men / Master 1 (30+) / Blue / -100,5 kg (Super heavy)
(MATS)
Finished
Michal Kowolik
Lets roll bjj
Dan Kjaerulff CSA.dk Won by Walkover
Men / Adult / Blue / -100,5 kg (Super heavy)
(MATS)
30
Finished
Baloo Peinkofer
Lund Grappling Academy
Won by Submission - 03:17
Alfred Olsson Kingpin Grappling Academy IF
Men / Adult / White / -100,5 kg (Super heavy)
(MATS)
24
Finished
Alexander Bokander
Fenix Budo & Kampsportsförening
Won by Submission - 01:42
Joakim Joheman FC Phoenix IF
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(MATS)
30
Finished
Rodrigo Campos
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 04:11
Robin Josipovic Borås Grappling Academy
Men / Adult / Purple / -82,3 kg (Middle)
(MATS)
26
Finished
Ervin Kukuljac
Föreningen Frontier MMA Akademi
Won by Submission - 05:50
David Jacobsson Team Carvalho Halmstad
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(MATS)
26
Finished
Emil Söderholm
Conde IF
Won by points - 06:00
Leo Eliasson FC Phoenix IF
Men / Master 1 (30+) / Purple / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
27
Finished
Egemen Mehmet BARANOK
The Last Round
Won by Submission - 01:48
Omid Shwan Växjö Titans Kampsportsförening
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
23
Finished
Clara Torrillas Billberg
Art Of Roll IF
Marcus Joheman FC Phoenix IF Won by points - 03:00
Men / Master 1 (30+) / Blue / -100,5 kg (Super heavy)
(MATS)
22
Finished
Dennis Johansson
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Won by Submission - 02:02
Dan Kjaerulff CSA.dk
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(MATS)
31
Finished
Michael Hjalmarsson
Växjö Titans Kampsportsförening
Sebastian Furmanek Kaisho Kampsportklubb Won by Submission - 01:34
Men / Adult / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(MATS)
24
Finished
Sofus Larsen
Lund Grappling Academy
Won by Submission - 01:15
Kleber Alves
Men / Adult / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
Finished
Ted Grönborg
Team Carvalho Halmstad
Won by Walkover - 00:11
Jack Nilsson Team Carvalho Halmstad