Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / 12-13 years / Yellow / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-45
انتهى
Linnea Jonsson
Primate Lounge
Won by Disqualification (disqualification) - 00:30
Ninja Gonzalez Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / 10-11 years / Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
انتهى
Junayd Ogunnaike
Järfälla Kampsportklubb
Won by Walkover
Axel Wassberg Gävle Ju-Jutsu
Girls / 10-11 years / White / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-38
انتهى
Nora Lidstrom
Nacka Dojo IF
Allison Andersson Hafner Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Decision - 04:00
Boys / 8-9 years / White / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-39
انتهى
Tor Hultgren
Panda Dojo IF
Won by Submission - 01:35
Victor Lidstrom Nacka Dojo IF
Boys / 10-11 years / Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-39
انتهى
Adrian Sekula
Samurang Fightcenter IF
Won by Submission - 00:55
Herman Karlsson Primate Lounge
Boys / 12-13 years / Grey / -52 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-40
انتهى
Arwid Partanen
Hilti Västerås Bjj Klubb
Saxon Pagmar Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 04:00
Boys / 6-7 years / Grey / -25 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-42
انتهى
Younes Mrad
MMA Center IF
Won by points - 02:00
Emil Stanislawski Allstars Kampsportförening
Boys / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-43
انتهى
Sebastian Eriksson
Frontline Academy Örebro
Won by points - 04:00
Lo Roos Nacka Dojo IF
Boys / 10-11 years / Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-40
انتهى
Rasmus Malmstrom
Gracie Barra (Brazil)
Won by points - 04:00
Theo Stephan Primate Lounge
Boys / 8-9 years / White / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-40
انتهى
Noah Brandt
Liljeholmen BJJ & MMA
Zakaria Aba Järfälla Kampsportklubb Won by Submission - 00:32
Boys / 8-9 years / White / -31 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-37
انتهى
Emil Erlandsson
Nacka Dojo IF
Pax Hulthen Won by Decision - 03:00
Girls / 10-11 years / White-Yellow / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-36
انتهى
Havana Jimenez Oinonen
Panda Dojo IF
Darwinne Jallow Nacka Dojo IF Won by Submission - 00:19
Girls / 12-13 years / Grey-Yellow / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-43
انتهى
Emilia Lopes Svenningsson
MMA Center IF
Tyra Bellman Supreme Gym Won by Submission - 00:21
Girls / 10-11 years / White-Yellow / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-37
انتهى
Lilja Rafat
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:43
Luisabel Nycander McIntosh P2 Bjj
Boys / 8-9 years / Grey / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-39
انتهى
Moses Chamoun
MMA Center IF
Won by Submission - 01:16
Wilmer Lindberg Primate Lounge
Boys / 10-11 years / White / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-44
انتهى
Sebastian Nyqvist
Checkmat Haninge
Pim Hulthen Won by points - 04:00
Girls / 10-11 years / White-Yellow / -40 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-45
انتهى
Tove Akerman
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 00:49
Charlie Zapata Sondlo Viva Zapata Martial Arts IF
Boys / 8-9 years / White / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-41
انتهى
Tor Hultgren
Panda Dojo IF
Jason Michie Ekerö BJJ klubb Won by points - 03:00
Girls / 12-13 years / Yellow / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-46
انتهى
Leia Drake
Supreme Gym
Won by Submission - 00:47
Isabel Kratz Team Leites Stockholm IF
Boys / 8-9 years / White-Grey / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-41
انتهى
Zackariya Malak
Borlänge kampsportförening
Won by Submission - 00:12
Ivar Lervik Viva Zapata Martial Arts IF
Boys / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-44
انتهى
Julius Makdessi
Primate Lounge
Won by Submission - 02:41
Brian Flores MMA Center IF
Girls / 8-9 years / Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
A-44
انتهى
Lea Marffy
Viva Zapata Martial Arts IF
Celine Flores MMA Center IF Won by points - 02:00
Girls / 10-11 years / White / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-39
انتهى
Emilia Lopez
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 00:53
Thea Tarnhamn Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / 10-11 years / Grey / -34 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
G-41
انتهى
Junayd Ogunnaike
Järfälla Kampsportklubb
Sebastian Thomas Allstars Kampsportförening Won by points - 04:00
Boys / 12-13 years / Grey / -52 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-42
انتهى
Sixten Renman
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 02:54
Arwid Partanen Hilti Västerås Bjj Klubb
Girls / 12-13 years / Grey / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
C-44
انتهى
Lea Ortiz
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Aviva Kolberg Bålsta Dojo IF Won by Submission - 02:01
Girls / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
D-42
انتهى
Signe Lannefors
021 Grappling
Denise Karlsson Primate Lounge Won by Submission - 03:16
Boys / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-45
انتهى
Leon Staszak
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 00:52
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Girls / 12-13 years / Yellow / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
E-47
انتهى
Linnea Jonsson
Primate Lounge
Won by Decision - 04:00
Keoni Marsen Nacka Dojo IF
Boys / 8-9 years / White-Grey / -48 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
B-42
انتهى
Zackariya Malak
Borlänge kampsportförening
Igor Ronnogard Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 02:36
Girls / 12-13 years / Grey-Yellow / -37 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
F-44
انتهى
Tyra Bellman
Supreme Gym
Felicia Lindberg Checkmat Haninge Won by Submission - 00:14
Boys / 12-13 years / Yellow / -44 kg
(Sunday (Kids, Juveniles, Open))
H-46
انتهى
Sebastian Eriksson
Frontline Academy Örebro
Won by Submission - 02:14
Gilbert Rosen Prana Jiu Jitsu klubb