Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F3
انتهى
Shamad Aliev
Roger Gracie Academy Oslo
Hakim Mazari Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 02:40
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A6
انتهى
Oskar Pelnens
Allstars Kampsportförening
Gard Lambrechts Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 02:50
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C6
انتهى
Jonathan Sönnerup
Svedala Kampsportsförening
Łukasz Pancerz Frontline Academy Oslo-HQ Won by points - 05:00
Men / Black / -94,3 kg (Heavy) / Master 1 (30+)
(Saturday)
H3
انتهى
Lars Karlsson
Linköpings Budoklubb
Luis Alberto Armas GUIGO JIU JITSU Won by Submission - 05:48
Men / -82,3 kg (Middle) / Brown / Adult
(Saturday)
E8
انتهى
Mats Berg
Fenix Budo & Kampsportsförening
Won by Submission - 05:06
Daniel Gordin Hilti BJJ Eskilstuna
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
F7
انتهى
Adi Kljaho
BUSHIDO SARAJEVO/MIRKOVIĆ BJJ
Kjetil Lydvo Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 04:30
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
B5
انتهى
Nebrass Alshimerty
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by points - 05:00
Simon Johansson
Men / -88,3 kg (Medium heavy) / White / Adult
(Saturday)
D6
انتهى
Ole Fredrik Korsnes
Kimura Norway
Won by points - 05:00
Martin Andersson Gracie Barra Skallsjö
Women / White / -64 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
G6
انتهى
Camilla Svensson
Budoklubben Shindo
Vigdis Eidsvaag Frontline Academy Oslo-HQ Won by points - 05:00
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A5
انتهى
Robert Benke
Kingpin Grappling Academy IF
Jacob Mårtensson Valhalla Jiu Jitsu IF Won by points - 05:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C7
انتهى
Kristoffer Adamsson
Conde IF
Won by points - 05:00
Johan Körm
Men / Purple / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
E3
انتهى
Mikolaj Mazur
Frontline Academy Drammen
Won by Submission - 01:46
Alexander Marcusson För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Men / Purple / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
F5
انتهى
Shamad Aliev
Roger Gracie Academy Oslo
Won by Submission - 03:09
Avdey Tsukanov 5th dimension BJJ
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
H7
انتهى
Jessica Aili Jacobs
Samurang Fightcenter IF
Kristy Toompalu Frontline Academy Oslo-HQ Won by Submission - 02:30
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
B6
انتهى
Harith Al-behadili
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Shafici Adib Frontline Academy Oslo-HQ Won by points - 05:00
Women / White / -64 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
G8
انتهى
Carolin Patay
Kingpin Grappling Academy IF
Karin Pettersson Won by points - 05:00
Men / -88,3 kg (Medium heavy) / White / Adult
(Saturday)
D7
انتهى
Victor Wenningstedt
CSA.dk
Won by points - 05:00
Joakim Jørgensen Alvaro Ribeiro Jiu Jitsu association
Women / Purple / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
E6
انتهى
Linn Hansson
Föreningen Team Gringo
Karin Wahlberg Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 07:00
Women / White / -69 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
H8
انتهى
Thilda Johansson
Fightzone Malmö
Won by Submission - 04:10
Cecilia Donahue Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A7
انتهى
Andreas Johansson
Apex Kalmar Idrottsförening
Yosef Alalo Hilti BJJ Eskilstuna Won by points - 05:00
Men / -70 kg (Feather) / White / Master 1 (30+)
(Saturday)
C4
انتهى
Kim Hillman
Ultimate Gym Idrottsförening.
Marcin Kaczmarek Roger Gracie Academy Oslo Won by Submission - 04:20
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
F8
انتهى
Arnold Short
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 03:12
Adi Kljaho BUSHIDO SARAJEVO/MIRKOVIĆ BJJ
Men / White / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
B7
انتهى
Anderson Lima
Valhalla Jiu Jitsu IF
Nils Mann FC Phoenix IF Won by Submission - 04:51
Men / -82,3 kg (Middle) / Black / Master 1 (30+)
(Saturday)
G4
انتهى
Johan Gustafsson
Apex Kalmar Idrottsförening
Won by Submission - 00:48
Thomaz Sena Marques CheckMat Fight Zone London
Men / -88,3 kg (Medium heavy) / White / Adult
(Saturday)
D8
انتهى
Alexander Gallorini
Telge BJJ & MMA
Won by Submission - 01:26
Love Thodelius Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Women / White / -64 kg (Light) / Adult
(Saturday)
H11
انتهى
Nathalie Pahlenstam
GBG MAC IF
Marjam Hussein Ali Hilti BJJ Eskilstuna Won by points - 05:00
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A3
انتهى
Rasmus Sandblom
Ultimate Gym Idrottsförening.
Kristian Turkalj Figthers lab Won by Submission - 03:01
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
C8
انتهى
Alfred Lindeborg
Lund Grappling Academy
Won by points - 05:00
Albin Kvick Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Women / White / -64 kg (Light) / Master 1 (30+)
(Saturday)
G7
انتهى
Vigdis Eidsvaag
Frontline Academy Oslo-HQ
Marianne Eriksen Roger Gracie Academy Oslo Won by points - 05:00
Men / -82,3 kg (Middle) / Brown / Adult
(Saturday)
E9
انتهى
Tarik Hopstock
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 01:32
Daniel Gordin Hilti BJJ Eskilstuna
Men / -88,3 kg (Medium heavy) / White / Adult
(Saturday)
D9
انتهى
Noah Mitaev
Fighters lab
Won by Submission - 01:07
Imnay Ahmedin Telsem Allstars Kampsportförening
Men / Black / -100,5 kg (Super heavy) / Master 2 (36+)
(Saturday)
F10
انتهى
Jan Stian Wiggen
Fighters lab
Martin Janson Won by Submission - 02:29