Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / White / Grey / -52 kg (ålder:2007-9)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B19
انتهى
Liam Egerup
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Anton Salenstedt Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 02:25
Girls / White / Grey / -25kg / -28kg (ålder:2012-13) Grupp B *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A18
انتهى
Saga Strigér
Won by Submission - 00:19
Zoey Paulin Team Leites Stockholm IF
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C19
انتهى
Felix Kluge
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Lorenz Yenidogan Liljeholmen BJJ & MMA Won by Submission - 01:07
Girls / White / Grey / -31 kg (ålder:2009-10) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A22
انتهى
Olivia Paulin
Team Leites Stockholm IF
Bianca Arnoldsson Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 02:14
Boys / Orange / -52 kg (ålder: 2006-7)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B24
انتهى
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Devin Benali Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Submission - 02:30
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C20
انتهى
Parsa Behrooz
Nyköpings Bushidoförening
Won by Submission - 00:16
Aldo Cerpa Liljeholmen BJJ & MMA
Girls / White / Grey / -34 kg (ålder:2009-10) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A28
انتهى
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Virginia Spadoni Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Decision - 03:00
Boys / White / Grey / -52 kg (ålder:2007-9)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B20
انتهى
Anton Salenstedt
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Maximilian Aliaga Ljung Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Submission - 02:36
Boys / White / Grey / Yellow / -28kg / 31kg (ålder:2008-11) Grupp B
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C25
انتهى
Scott Jarding
Panda Dojo IF
Kimi Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Submission - 01:33
Girls / White / Grey / -31 kg (ålder:2009-10) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A23
انتهى
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Submission - 00:50
Ninja Gonzalez Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C21
انتهى
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Noah Strid CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 02:00
Girls / White / Grey / -31 kg (ålder:2009-10) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A24
انتهى
Bianca Arnoldsson
Team Leites Stockholm IF
Louise Kahn Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 03:00
Boys / Grey / Yellow/ -56 kg (ålder: 2005-7)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
انتهى
Ted Alexander
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Melvin Edgarsson Liljeholmen BJJ & MMA Won by Walkover
Boys / White / Grey / Yellow / -28kg / 31kg (ålder:2008-11) Grupp B
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C26
انتهى
Liam Lundgren
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Liam Klysing SKIFT Won by Submission - 02:00
Boys / Grey / Yellow/ -56 kg (ålder: 2005-7)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B26
انتهى
Isidor Mankert
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Theo Bergström Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by points - 04:00
Girls / White / Grey / -34 kg (ålder:2009-10) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A29
انتهى
Elisabeth Ghetu
Team Leites Stockholm IF
Virginia Spadoni Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Boys / White / Grey / -52 kg (ålder:2007-9)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B21
انتهى
Oscar Ahlm
Nacka Dojo IF
Maximilian Aliaga Ljung Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Submission - 02:55
Girls / White / Grey / -34 kg (ålder:2009-10) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A30
انتهى
Dinah Strid
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 03:00
Idun Söderlindh Nacka Dojo IF
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C22
انتهى
Lorenz Yenidogan
Liljeholmen BJJ & MMA
Parsa Behrooz Nyköpings Bushidoförening Won by Submission - 00:20
Boys / White / Grey / Yellow / -28kg / 31kg (ålder:2008-11) Grupp B
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C27
انتهى
Kimi Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Submission - 01:49
Liam Klysing SKIFT
Girls / White / Grey / -31 kg (ålder:2009-10) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A25
انتهى
Louise Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 03:00
Ninja Gonzalez Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / Grey / Yellow/ -56 kg (ålder: 2005-7)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B27
انتهى
Melvin Edgarsson
Liljeholmen BJJ & MMA
Ahmed Sultan Nacka Dojo IF Won by points - 04:00
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C23
انتهى
Parsa Behrooz
Nyköpings Bushidoförening
Ian Robert Berggren Team Leites Stockholm IF Won by points - 02:00
Girls / White / Grey / -34 kg (ålder:2009-10) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A31
انتهى
Dinah Strid
CHECKMAT INTERNATIONAL
Elisabeth Ghetu Team Leites Stockholm IF Won by points - 03:00
Boys / White / Grey / Yellow / -28kg / 31kg (ålder:2008-11) Grupp B
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C28
انتهى
Scott Jarding
Panda Dojo IF
Won by points - 03:00
Liam Lundgren Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Boys / White / -56 kg (ålder:2008)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B33
انتهى
Oscar Hedqvist
Liljeholmen BJJ & MMA
Valter Lindroth Panda Dojo IF Won by Submission - 03:26
Girls / White / Grey / -37 / -40 (ålder:2008-10)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A33
انتهى
Alicia Norström
Won by points - 03:00
Alva Ödeen Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / White /Grey / -28 kg (ålder: 2011-13)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C24
انتهى
Noah Strid
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 02:00
Ian Robert Berggren Team Leites Stockholm IF
Girls / White / Grey / -31 kg (ålder:2009-10) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A26
انتهى
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Won by Submission - 00:42
Louise Kahn Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / Grey / Yellow/ -56 kg (ålder: 2005-7)
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
B28
انتهى
C-Jay Hansson
Liljeholmen BJJ & MMA
Melvin Edgarsson Liljeholmen BJJ & MMA Won by Submission - 01:57
Boys / White / Grey / Yellow / -28kg / 31kg (ålder:2008-11) Grupp B
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
C29
انتهى
Scott Jarding
Panda Dojo IF
Won by points - 03:00
Liam Klysing SKIFT
Girls / White / Grey / -34 kg (ålder:2009-10) *
(Lördag 2 nov - Copa Junior)
A32
انتهى
Virginia Spadoni
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Elisabeth Ghetu Team Leites Stockholm IF