Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(MATS)
17
انتهى
Rasmus Almström
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points
Ronny Koliniatis Valhalla Jiu Jitsu IF
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
14
انتهى
Marcus Joheman
FC Phoenix IF
Osama Mousa Fightzone Malmö Won by points - 03:00
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(MATS)
15
انتهى
Unknown User
Hassan Mohammedi Växjö Titans Kampsportsförening Won by Submission - 02:36
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
16
انتهى
Pontus Ljungqvist
Won by points - 05:00
Noah Kihlgren Stajerer Kaisho Kampsportklubb
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
15
انتهى
Marcus Rachmanski
ARTE SUAVE
Won by Submission - 01:33
Clara Torrillas Billberg Art Of Roll IF
Boys / -64 kg / Yellow
(MATS)
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(MATS)
انتهى
Hampus Eineryd
FC Phoenix IF
Won by Walkover
Saman Khosravi Conde IF
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(MATS)
14
انتهى
Ehsan Heidari
Ted Mäntylä FC Phoenix IF Won by points - 05:00
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
16
انتهى
Norton Lindqvist
Apex Kalmar Idrottsförening
Won by points - 03:00
Dante Johnsson Team Carvalho Halmstad
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
16
انتهى
Antonio Patljak
Conde IF
Won by points - 05:00
Kim Larsson Reuss Kingpin Grappling Academy IF
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(MATS)
19
انتهى
Adam Frick
Kaisho Kampsportklubb
Won by points - 06:00
Nikos Koliniatis Valhalla Jiu Jitsu IF
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
17
انتهى
Alfred Nebrelius
Lund Grappling Academy
Won by Submission - 00:35
Dexter Gunnhage Frölunda Kampsport Center IF
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
18
انتهى
Marcus Rachmanski
ARTE SUAVE
Won by Submission - 01:03
Norton Lindqvist Apex Kalmar Idrottsförening
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
17
انتهى
Jonathan Khosravani
FC Phoenix IF
Won by Submission - 02:09
Alexander Netzell Conde IF
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
17
انتهى
Leon Kalyun
Valhalla Jiu Jitsu IF
Won by points - 03:00
Osama Mousa Fightzone Malmö
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
19
انتهى
Noah Kihlgren Stajerer
Kaisho Kampsportklubb
Won by Submission - 00:18
Dexter Gunnhage Frölunda Kampsport Center IF
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(MATS)
انتهى
Mikael Eriksson
Team Carvalho Halmstad
Won by Walkover
Elias Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Women / Adult / White / -58,5 kg (Feather)
(MATS)
20
انتهى
Diana Kader
FC Phoenix IF
Mimmi Källmark Borås Grappling Academy Won by Submission - 03:15
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
18
انتهى
Antonio Patljak
Conde IF
Artur Rakowski Fightzone Malmö Won by points - 05:00
Girls / -56 kg / Green
(MATS)
24
انتهى
Nathalie Verboom
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Cecilie Kjaerulff CSA.dk Won by points - 03:00
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(MATS)
18
انتهى
Rasmus Almström
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Disqualification (disqualification) - 05:27
Daniel Tilleria Viva Zapata Martial Arts IF
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
22
انتهى
Leon Kalyun
Valhalla Jiu Jitsu IF
Won by Submission - 00:05
Marcus Rachmanski ARTE SUAVE
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
انتهى
Oliver Syrén
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Clara Torrillas Billberg Art Of Roll IF Won by Walkover
Juvenile boys / White / -79,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
18
انتهى
Pontus Ljungqvist
Alfred Nebrelius Lund Grappling Academy Won by points - 05:00
Girls / -56 kg / Green
(MATS)
25
انتهى
Nathalie Verboom
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Cecilie Kjaerulff CSA.dk Won by points
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(MATS)
انتهى
Jonathan Zachrisson
Won by Walkover
Jonathan Khosravani FC Phoenix IF
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(MATS)
22
انتهى
Alexandros Simeonidis
Apex Kalmar Idrottsförening
Markus Ljungqvist Conde IF Won by points - 06:00
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
19
انتهى
Dante Johnsson
Team Carvalho Halmstad
Clara Torrillas Billberg Art Of Roll IF Won by Submission - 00:57
Girls / -56 kg / Green
(MATS)
26
انتهى
Nathalie Verboom
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Cecilie Kjaerulff CSA.dk Won by Submission
Women / Adult / White / -74 kg (Medium heavy)
(MATS)
21
انتهى
Talla Molki
FC Phoenix IF
Won by points - 05:00
Elizabett Johansson Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(MATS)
20
انتهى
Jim Hjalmarsson
JJK Samurai
Won by points - 05:00
Martin Gradéus Växjö Titans Kampsportsförening
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
انتهى
Marcus Joheman
FC Phoenix IF
Won by Walkover
Lucas Källestig Nybro Kampsport Center IF