Vi har upptäckt att du kanske använder en föråldrad webbläsare som inte är kompatibel med vår webbplats.
Toggle navigation
Community
Klubbar
Affiliations
Tävlanden
Logga in
Skapa konto
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
News
Information
Ranking system
System setup
Ranking
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svenska BJJ Förbundet
Home
Events
Membership
Academies
News
Information
Ranking system
System setup
Ranking
Konto
Logga in
Skapa konto
Community
Klubbar
Affiliations
Tävlanden
Malmö International BJJ & Nogi Open 2022
01 Oct - 02 Oct
Anmäl
Info
rmation
Deltagare
548
Matcher
Tävlingsträd & schema
Resultat
Liveströmmar
Anmäl
Resultat
Topplistor
Ranking
Fastest Submission No-Gi
Senast uppdaterad för 12 timmar sedan
Rankings
Fastest Submission No-Gi
1.
Wilson Terra
Fightzone Malmö
00:10
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
2.
Ramadan Zeyn
Föreningen Redline
00:24
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
3.
Renis Lami
Föreningen Redline
00:29
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
4.
Mohsen Tantawi
Sport Club Achilles (Finland)
00:31
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
William Tregart
Arte Suave DK
00:32
Minutes
3
Wins
0
Losses
2
0
0
6.
Gustav Ramel
Skanörs MMA-klubb
00:33
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
7.
Albin Kämpe
Växjö Titans Kampsportsförening
00:34
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
8.
Telfegar Al-jaberi
Helsingborg Combat Club
00:36
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
9.
Linus Haraldson
Helsingborg Combat Club
00:39
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
10.
Ibrahim Awad
Föreningen Redline
00:47
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
11.
William Tirsgaard
Spring Jiujitsu
00:53
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
12.
Dario Schumacher
Fightzone Malmö
00:55
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
13.
Oscar Andersson
MMA Center IF
01:03
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
0
14.
Adrian Rantanen
Nordic Grappling Arts
01:09
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
15.
Jack Delbréus
Föreningen Frontier MMA Akademi
01:23
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
16.
Ismail Andh Westberg
Frontline Academy Örebro
01:28
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
17.
Nathaniel Tamakloe
Föreningen Redline
01:29
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
18.
Frederik Lindberg Knudsen
Arte Suave DK
01:38
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
1
19.
Albert Merovci
Trelleborg Muay Thai Klubb
01:40
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
20.
Abas Sadreahrari
Fightzone Malmö
01:41
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
21.
Matheo Tanha
MMA Center IF
01:43
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
22.
Filip Shomali
Helsingborg Combat Club
01:54
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Hugo Samuelsson
Växjö Titans Kampsportsförening
01:58
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
24.
Pim Hulthen
Conde IF
01:59
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
1
0
25.
Oskar Magnusson
Ystad sportklubb Bjj
02:03
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
26.
Hampus Malmborg
Föreningen Redline
02:05
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
27.
Ruben Holkenov
SIAM BJJ / Halavanca
02:30
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
1
0
28.
Mario Riderelli
Fit4Fight Gym IF
02:38
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
2
0
29.
Zulkar Nayem Islam
Föreningen Frontier MMA Akademi
02:39
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
0
30.
Magnus Nilsson
Malmö Mixed Martial Arts IF
03:01
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
1
0
31.
David Sanchez
Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
03:05
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
32.
Alexander Naumov
Arte Suave DK
03:19
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
1
33.
Jonathan Holkenov
SIAM BJJ / Halavanca
03:38
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
1
34.
Eldin Suljic
Föreningen Frontier MMA Akademi
03:59
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
35.
Akin Kader
Föreningen Redline
04:21
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
36.
Emre Ekinci
Malmö Mixed Martial Arts IF
04:21
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
37.
Hannes Munther
FC Phoenix IF
04:25
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
38.
Simon Immerstrand
Stark IF
04:53
Minutes
2
Wins
0
Losses
2
0
0
39.
Henrik Månsson
Knislinge Budoklubb
04:53
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
40.
Eleonore Byrlén
Fightzone Malmö
05:00
Minutes
1
Wins
1
Losses
1
1
0
41.
Linus Jönsson
Fit4Fight Gym IF
05:34
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
42.
Kamil Kmiotek
Arte Suave DK
06:00
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
1
0