Otkrili smo da možda koristiš zastareli brauzer koji nije kompatibilan sa našom vebstranicom.
Toggle navigation
Zajednica
Akademije
Filijale
Takmičari
Uloguj se
Napravi nalog
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
News
Information
Ranking system
System setup
Ranking
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svenska BJJ Förbundet
Home
Events
Membership
Academies
News
Information
Ranking system
System setup
Ranking
Nalog
Uloguj se
Napravi nalog
Zajednica
Akademije
Filijale
Takmičari
Nordic BJJ Open-Fall edition 2019
20 Oct
Registruj
Info
rmation
Učesnici
547
Mečevi
Žrebovi
i raspored
Rezultati
Uživo prenos
Registruj
Rezultati
Top liste
Ranking
Fastest Submission
Poslednje izračunato пре 9 сати
Rankings
Fastest Submission
1.
Nicklas Wallgren
Sweden
00:05
Minutes
8
Wins
1
Losses
1
1
0
2.
Younas Darab
Sweden
00:09
Minutes
9
Wins
0
Losses
2
0
0
3.
Max Bengtsson
Finland
00:10
Minutes
6
Wins
2
Losses
0
0
1
4.
Nicholas S. Jacobsson
Sweden
00:18
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
5.
Kian Shamsaee
Norway
00:19
Minutes
8
Wins
1
Losses
1
1
0
6.
Alexander Lebedev
Russia
00:22
Minutes
6
Wins
0
Losses
2
0
0
7.
Mikael Wikström
Sweden
00:26
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
1
0
8.
Andrew Laxa
United States
00:28
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
9.
Karl Pegers
Sweden
00:29
Minutes
7
Wins
1
Losses
1
0
1
10.
Andreas Christiansson
Sweden
00:29
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
2
11.
Mar Gjelstad
Norway
00:30
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
12.
Viktor Hervieu
Sweden
00:31
Minutes
6
Wins
1
Losses
1
0
1
13.
Christina Triantafyllopoulou
Greece
00:33
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
14.
Kristoffer Dahlstrøm
Norway
00:34
Minutes
6
Wins
1
Losses
1
0
0
15.
Tomas Ulin
Sweden
00:38
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
2
0
16.
Byron Marcelo Palma
Sweden
00:42
Minutes
5
Wins
2
Losses
0
0
2
17.
Rasmus Liegnell
Sweden
00:43
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
1
18.
Alan Alaa
Sweden
00:46
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
0
19.
Unknown User
Sweden
00:48
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
1
0
20.
Nils Jenssen
Sweden
00:50
Minutes
5
Wins
0
Losses
2
0
0
21.
Anne Brudvik
Norway
00:50
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
2
22.
Douglas Mclaren
United Kingdom
00:50
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
23.
Amanda Emricson
Sweden
00:50
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
1
0
24.
Elis Edin
Sweden
00:51
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
25.
Samir El Alaoui
Sweden
00:52
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
26.
Anja Katarina Müller Andresen
Norway
00:55
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
2
27.
André Brännström
Sweden
00:55
Minutes
5
Wins
3
Losses
0
1
0
28.
Pontus Ågren
Sweden
00:56
Minutes
6
Wins
2
Losses
0
0
1
29.
Karl Lindström
Sweden
00:56
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
0
30.
Adrian Tsang
Canada
00:56
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
31.
Sara Lehto
Finland
00:56
Minutes
5
Wins
0
Losses
2
0
0
32.
Hannes Rhodin
Sweden
00:57
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
33.
Niklas Frangi
Argentina
00:58
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
34.
Mikael Nilsson
Sweden
01:00
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
34.
Wail Bolakhrif
Sweden
01:00
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
0
0
36.
Oktay Aliyev
Sweden
01:01
Minutes
6
Wins
1
Losses
1
0
0
37.
Roman Yusupov
Sweden
01:03
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
38.
Ville Nordin
Sweden
01:09
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
0
39.
Elizabett Johansson
Sweden
01:10
Minutes
6
Wins
0
Losses
2
0
0
40.
Amanda Vikingsson
Sweden
01:11
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
41.
Robert Eklöv
Sweden
01:13
Minutes
5
Wins
2
Losses
0
1
0
42.
Simon Immerstrand
Sweden
01:13
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
1
0
43.
Niklas Larsson
Sweden
01:14
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
1
44.
Adam Kaunisto
Sweden
01:18
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
45.
Agus Artika
Indonesia
01:19
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
46.
John Eriksson
Sweden
01:20
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Rikard Magnusson
Sweden
01:25
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
48.
Sargon Orahim
Sweden
01:26
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
49.
Ayob Hilwan
Sweden
01:27
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
50.
Jesper Lindblom
Sweden
01:28
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
51.
Daniel Lundin
Sweden
01:28
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
52.
Marcus Holmberg
Sweden
01:29
Minutes
5
Wins
2
Losses
0
1
1
53.
Rebecka Alfredsson
Sweden
01:32
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
54.
Marcus Bremer
Sweden
01:32
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
0
55.
Anna Eriksson
Sweden
01:34
Minutes
2
Wins
3
Losses
0
1
0
56.
Daniel Seasman
United Kingdom
01:38
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
57.
Madi Susso
Sweden
01:39
Minutes
8
Wins
0
Losses
2
0
0
58.
Karl Strid
Sweden
01:39
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
59.
Unknown User
Sweden
01:40
Minutes
4
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Marcus Porath
Sweden
01:43
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
61.
Elis Wiklund
Sweden
01:45
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
62.
Pegah Javaheri
Sweden
01:49
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
63.
Kristoffer Wallenberg
Sweden
01:52
Minutes
3
Wins
3
Losses
0
0
0
64.
Max Lindblad
Sweden
01:56
Minutes
4
Wins
0
Losses
2
0
0
65.
Hannes Lundholm
Sweden
01:59
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
0
66.
Dastan Tadzhibaev
Kyrgyzstan
01:59
Minutes
4
Wins
1
Losses
0
0
1
67.
Henry Shi
Sweden
01:59
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
68.
Satu Jokela
Finland
02:01
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
69.
Tony Blessander
Sweden
02:02
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
70.
Oliver Kiffer
Sweden
02:03
Minutes
3
Wins
1
Losses
1
0
0
71.
Filip Löf
Sweden
02:06
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
0
72.
Khalid Sheik
Somalia
02:07
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
0
73.
Elin Wallman
Sweden
02:07
Minutes
2
Wins
3
Losses
0
0
0
74.
Nils Brynedal
Sweden
02:08
Minutes
4
Wins
2
Losses
0
1
1
75.
Gustaf Åkerblom
Sweden
02:09
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
76.
John Lindberg
Sweden
02:14
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
77.
Alexander Baffoun
Sweden
02:17
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
78.
Anton Pellijeff
Sweden
02:17
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
0
79.
Robin Eriksson
Sweden
02:19
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
80.
Samuel Johansson
Sweden
02:20
Minutes
4
Wins
2
Losses
0
0
1
81.
Anders Nath
Sweden
02:23
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
82.
Shamad Aliev
Norway
02:41
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
83.
John Malm
Sweden
02:43
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
0
84.
Erik Nordgren
Sweden
02:43
Minutes
6
Wins
2
Losses
0
1
1
85.
Claudio Ramirez
Sweden
02:44
Minutes
5
Wins
0
Losses
2
0
0
86.
Irena Gjorgjiev
North Macedonia
02:44
Minutes
2
Wins
3
Losses
0
0
0
87.
Fredrik Lewer
Sweden
02:44
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
88.
Unknown User
Sweden
02:48
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
89.
Jaafar Al-Rammahi
Iraq
02:49
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
1
0
90.
Adam Gäfvert
Sweden
02:52
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
91.
Robin Bertrand Barakana
Sweden
02:53
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
92.
Emil Nilsson
Sweden
02:53
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
93.
Sacarias Valverde Terzi
Sweden
02:57
Minutes
4
Wins
1
Losses
0
0
1
94.
Hugo Hjorth
Sweden
03:00
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
0
95.
Haydar Mashin
Sweden
03:01
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
96.
Christopher Toala
Ecuador
03:01
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
97.
Vilmer Schönbeck
Sweden
03:08
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
98.
Abdullah Alaasar
Syria
03:11
Minutes
5
Wins
3
Losses
0
1
0
99.
Jonas Franzén
Sweden
03:12
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
100.
Mikko Pouru
Finland
03:16
Minutes
4
Wins
2
Losses
0
1
0
‹
1
2
›