We hebben vastgesteld dat u mogelijk een verouderde browser gebruikt, hierdoor werkt onze website niet.
Toggle navigation
Communitie
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Inloggen
Creëer account
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Events
Membership
Academies
News
Information
Ranking system
System setup
Ranking
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svenska BJJ Förbundet
Home
Events
Membership
Academies
News
Information
Ranking system
System setup
Ranking
Account
Inloggen
Creëer account
Communitie
Sportscholen
Affiliaties
Deelnemers
Järfälla Open Kids
14 Nov
Inschrijven
Info
rmation
Deelnemers
192
Wedstrijden
Poules
& Schema
Resultaten
Inschrijven
Resultaten
Toplijsten
Ranking
Fastest submission
Laatst berekend 19 uur geleden
Rankings
Fastest submission
1.
Manfred Larsson
Sweden
00:05
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
2.
Kyan Mangouri
Sweden
00:09
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
3.
Ella Axtelius
Sweden
00:12
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
4.
Denice Gustafsson
Sweden
00:13
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
5.
Sebastian Lindefjärd
Sweden
00:13
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
6.
Juni Bond
Sweden
00:14
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
7.
Julie Heijbel
Sweden
00:21
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
8.
Nicole Gomez
Sweden
00:22
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
9.
Emanuel Georgos
Sweden
00:24
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
10.
Ruben Carrasco
Sweden
00:24
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
11.
Michelle Rothman
Sweden
00:26
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
12.
Muawiya Ogunnaike
Nigeria
00:26
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
13.
Hugo Rygaard
Sweden
00:27
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
14.
Theodore Grenmark
Sweden
00:27
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
15.
Robin Gonzalez
Sweden
00:27
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
15.
Tove Åkerman
Sweden
00:27
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
17.
Noah Emilsdotter
Sweden
00:28
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
18.
Linus Hanna
Sweden
00:29
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
19.
Unknown User
Sweden
00:29
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
20.
Ahmed Hussain
Sweden
00:30
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
1
0
20.
Freja Lannefors
Sweden
00:30
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
22.
Roman Aschberg
Sweden
00:31
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
23.
Cayenne Jallow
Sweden
00:32
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
24.
Michaela Pepermans
Sweden
00:33
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
25.
Alex Rosén
Sweden
00:38
Minutes
1
Wins
0
Losses
1
0
0
26.
Elias Lannefors
Sweden
00:40
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
27.
Emilia Lopez
Sweden
00:40
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
28.
Aron Gonzalez
Sweden
00:40
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
29.
Milliam Grandez
Sweden
00:42
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
30.
Lovis Ersson
Sweden
00:46
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
31.
Hugo Rydahl
Sweden
00:47
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
32.
Arvid Ljung
Sweden
00:48
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
33.
Minna Mankert
Sweden
00:49
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
1
0
34.
Marsel Vallin
Sweden
00:49
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
35.
Saga Strigér
Sweden
00:50
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
36.
Mauricio San Martin Rodas
Sweden
00:51
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
37.
Lea Ortiz
Sweden
00:52
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
38.
Oscar Chen
Sweden
00:54
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
39.
Wilton Grandez
Sweden
00:55
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
40.
Elton Tillenius
Sweden
00:57
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
41.
Nelly Wehlin
Sweden
01:00
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
42.
Jones Fakhro
Sweden
01:01
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
43.
Loe Zetterberg
Sweden
01:01
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
44.
Alicia Norström
Sweden
01:02
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
45.
Leonard Åkerman
Sweden
01:07
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
46.
Emilia Ada
Sweden
01:09
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
47.
Alvin Söderström
Sweden
01:09
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
48.
Tyra Bellman
Sweden
01:14
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
49.
Carl Dyckner
Sweden
01:14
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
50.
Leo Hoch
Sweden
01:19
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
51.
Leon Juric
Sweden
01:20
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
52.
Nikole Olave
Sweden
01:22
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
53.
Maximilian Assadi Ahlén
Sweden
01:22
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
54.
Leah Hoch
Sweden
01:23
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
55.
Lilja Rafat
Sweden
01:30
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
0
1
56.
Martin Stosic
Sweden
01:31
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
57.
Morris Bagge
Sweden
01:32
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
58.
Arvid Ekman
Sweden
01:33
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
59.
Nea Bengtsson
Finland
01:34
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
60.
August Gamrell
Sweden
01:36
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
61.
Elsa Littenström
Sweden
01:37
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
62.
Theo Lejdemalm
Sweden
01:37
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
63.
Hugo Wåglund
Sweden
01:39
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
64.
Rasmus Malmström
Sweden
01:40
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
65.
Magdalena Kowolik
Poland
01:43
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
66.
William Esselvall
Sweden
01:49
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
67.
Liam Coulter
Sweden
01:55
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
68.
Isidor Mankert
Sweden
01:58
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
69.
Tyra Padgett
Sweden
02:01
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
70.
Hugo Heden
Sweden
02:04
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
71.
Isac Bertilsson
Sweden
02:04
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
72.
Melvin Cigel
Sweden
02:04
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
73.
Sebastian Hanna
Sweden
02:09
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
74.
Novalie Strigér
Sweden
02:09
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
75.
Freja Wikström
Sweden
02:17
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
76.
Leo Minas
Armenia
02:21
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
77.
Tove Carneborn
Sweden
02:27
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
78.
Luca Minas
Armenia
02:28
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
79.
Christoffer Landberg
Sweden
02:32
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
80.
Felix Lannefors
Sweden
02:32
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
81.
Theodor Gasinski
Sweden
02:34
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Isac Andh Westberg
Sweden
02:43
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
83.
Ariana Nikpars
Sweden
02:55
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
84.
Ville Hultgren
Sweden
03:03
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
85.
Anthony Carrasco
Sweden
03:04
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
86.
Virginia Spadoni
Italy
03:08
Minutes
1
Wins
1
Losses
0
1
0
87.
Daniel Svedlund
Sweden
03:16
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
88.
Zeid Aba
Morocco
03:45
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
0
1
89.
Ismail Andh Westberg
Sweden
03:57
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0