Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / White & Grey / -28 kg / 8-9 years
(Lördag )
A11
Terminé
Axel Beckman
Team Leites Stockholm IF
Gagné par soumission - 00:17
Fabian Nissilä Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / Grey / -34 kg / 10-11 years
(Lördag )
A9
Terminé
Gilbert Rosen
Lets roll bjj
Alex Lundberg Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par soumission - 00:35
Boys / White & Grey / -28 kg -31 kg/ 6-7 years
(Lördag )
C14
Terminé
Ziggy Sjöberg
Team Leites Stockholm IF
Jack Larsson-Mellberg Frontline Academy Örebro Gagné par points - 03:00
Boys & Girls/ Yellow / -31 kg -34 kg/ 10-12 years
(Lördag )
B1
Terminé
Theodore Grenmark
Gagné par soumission - 00:18
Ellinor Pay Osen Team Trondheim Bjj
Boys & Girls/ Yellow / -31 kg -34 kg/ 10-12 years
(Lördag )
B2
Terminé
Lilli Olsson
Team Trondheim Bjj
Hedda Vik Team Trondheim Bjj Gagné par soumission - 01:00
Boys / White & Grey / -28 kg -31 kg/ 6-7 years
(Lördag )
C15
Terminé
Max Eriksson
Team Leites Stockholm IF
Ian Robert Berggren Team Leites Stockholm IF Gagné par points - 03:00
Boys / Orange / -48 kg -52 kg/ 12-13 years
(Lördag )
B7
Terminé
Sune Dragsten Wake
Team Trondheim Bjj
Gagné par soumission - 01:54
Ralf Kahn Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / White & Grey/ -52 kg -56 kg/ 14-15 years
(Lördag )
Terminé
Konrad Lehoczki
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par forfait
William Lundvall Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / White & Grey / -28 kg / 8-9 years
(Lördag )
A12
Terminé
Anne Ferber
Lets roll bjj
Gagné par soumission - 00:31
Fabian Nissilä Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys & Girls/ Yellow / -31 kg -34 kg/ 10-12 years
(Lördag )
B3
Terminé
Theodore Grenmark
Gagné par soumission - 00:08
Lilli Olsson Team Trondheim Bjj
Boys / White & Grey / -28 kg -31 kg/ 6-7 years
(Lördag )
C16
Terminé
Aston Grönvalls
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 03:00
Ziggy Sjöberg Team Leites Stockholm IF
Boys & Girls/ Yellow / -31 kg -34 kg/ 10-12 years
(Lördag )
B4
Terminé
Ellinor Pay Osen
Team Trondheim Bjj
Hedda Vik Team Trondheim Bjj Gagné par points - 04:00
Boys / White & Grey / -28 kg -31 kg/ 6-7 years
(Lördag )
C17
Terminé
Max Eriksson
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 03:00
Theo Lejdemalm Team Leites Stockholm IF
Boys / White & Grey/ -52 kg -56 kg/ 14-15 years
(Lördag )
Terminé
Konrad Lehoczki
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par forfait
William Lundvall Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / White / -48 kg / 12-13 years
(Lördag )
A14
Terminé
Ruben Hegstad
Team Trondheim Bjj
Dragan Andonov Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par soumission - 02:07
Boys / Orange / -48 kg -52 kg/ 12-13 years
(Lördag )
B8
Terminé
Sune Dragsten Wake
Team Trondheim Bjj
Gagné par points - 04:00
Maximus Kjällander Team Leites Stockholm IF
Boys / White & Grey / -28 kg -31 kg/ 6-7 years
(Lördag )
C18
Terminé
Ziggy Sjöberg
Team Leites Stockholm IF
Ian Robert Berggren Team Leites Stockholm IF Gagné par soumission - 00:47
Boys / White & Grey / -28 kg -31 kg/ 6-7 years
(Lördag )
C19
Terminé
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Jack Larsson-Mellberg Frontline Academy Örebro Gagné par points - 03:00
Boys & Girls/ Yellow / -31 kg -34 kg/ 10-12 years
(Lördag )
B5
Terminé
Theodore Grenmark
Gagné par soumission - 00:49
Hedda Vik Team Trondheim Bjj
Boys / White / -48 kg / 12-13 years
(Lördag )
A15
Terminé
Ruben Hegstad
Team Trondheim Bjj
Dragan Andonov Poseidon Jiu Jitsu Academy Gagné par points - 04:00
Boys & Girls/ Yellow / -31 kg -34 kg/ 10-12 years
(Lördag )
B6
Terminé
Ellinor Pay Osen
Team Trondheim Bjj
Gagné par points - 04:00
Lilli Olsson Team Trondheim Bjj
Boys / White & Grey / -28 kg -31 kg/ 6-7 years
(Lördag )
C20
Terminé
Aston Grönvalls
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 03:00
Ian Robert Berggren Team Leites Stockholm IF
Boys / Orange / -48 kg -52 kg/ 12-13 years
(Lördag )
B9
Terminé
Ralf Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Maximus Kjällander Team Leites Stockholm IF Gagné par points - 04:00
Boys / White & Grey / -28 kg -31 kg/ 6-7 years
(Lördag )
C21
Terminé
Max Eriksson
Team Leites Stockholm IF
Jack Larsson-Mellberg Frontline Academy Örebro Gagné par soumission - 02:03
Boys & Girls / White & Grey / -37 kg -40 kg / 8-9 years
(Lördag )
C22
Terminé
Hugo Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Gagné par soumission - 01:07
Lilly Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / Yellow & Orange / -44 kg /10-12 years
(Lördag )
B10
Terminé
Marcus André Langeland
Team Trondheim Bjj
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par soumission - 00:45
Boys & Girls / White & Grey / -37 kg -40 kg / 8-9 years
(Lördag )
C23
Terminé
Tintin Stålnacke
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Gagné par soumission - 02:35
Ronja Gustafsson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / White & Grey / -40 kg -44kg/ 10-11 years
(Lördag )
A17
Terminé
Matheo Figueroa
Team Trondheim Bjj
Nicolas Ferber Lets roll bjj Gagné par points - 04:00
Boys / White & Grey / -31 kg -34 kg/ 8-9 years
(Lördag )
B11
Terminé
Benjamin Bratt
Panda Dojo IF
Arvid Ekman Team Leites Stockholm IF Gagné par soumission - 01:11
Boys / Yellow & Orange / -44 kg /10-12 years
(Lördag )
B12
Terminé
Marcus André Langeland
Team Trondheim Bjj
Frank Kahn Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par soumission - 02:49
Boys & Girls / White & Grey / -37 kg -40 kg / 8-9 years
(Lördag )
C24
Terminé
Hugo Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Gagné par soumission - 00:29
Velma Borgh Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys & Girls / White & Grey / -37 kg -40 kg / 8-9 years
(Lördag )
C25
Terminé
Lilly Borgh
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Tintin Stålnacke Östersunds Jeet Kune Do Klubb Gagné par points - 03:00