Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -56 kg / Green
(MATS)
7
Finished
Angelos Adamopoulos
Novus Academy
Won by Submission - 01:21
Filip Vojinovic Föreningen Karlshamn Fightcenter
Girls / -31 kg / Yellow
(MATS)
10
Finished
Juni Tallefors
Växjö Titans Kampsportsförening
Saga Källvenius Won by points - 03:00
Girls / -44 kg / Grey
(MATS)
9
Finished
Emelie Lundberg
GBG MAC IF
Won by points - 03:00
Alissa Vittnavall Växjö Titans Kampsportsförening
Boys / -60 kg / Green
(MATS)
10
Finished
Alve Lundberg
Svedala Kampsportsförening
Elvis Nikic Kuduzovic MMA Alliance Won by Submission - 01:48
Boys / -40 kg / Yellow
(MATS)
8
Finished
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
Won by points - 03:00
Marcus Rachmanski ARTE SUAVE
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
6
Finished
Casper Svensson
Team Carvalho Halmstad
Won by Submission - 03:00
Olof Borg West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys / -34 kg / Yellow
(MATS)
6
Finished
Liam Kvist
Art Of Roll IF
Won by points
Liam Ekman Thörnqvist Ultimate Gym Idrottsförening.
Boys / -40 kg / Orange
(MATS)
11
Finished
Liam Christiansson
Jönköping Grappling Academy
Magomed Hamzatov Conde IF Won by points - 03:00
Boys / -34 kg / Yellow
(MATS)
7
Finished
Jennifer Reino
Won by points - 02:46
Yunus Koc Arte Suave DK
Girls / -31 kg / Yellow
(MATS)
11
Finished
Juni Tallefors
Växjö Titans Kampsportsförening
Saga Källvenius Won by points - 03:00
Boys / -56 kg / Green
(MATS)
8
Finished
Ahmed Hamzatov
Conde IF
Filip Vojinovic Föreningen Karlshamn Fightcenter Won by Decision - 03:00
Boys / -44 kg / Grey
(MATS)
13
Finished
William Mørck
CSA.dk
Won by Submission - 00:35
Fox Holmberg Frölunda Kampsport Center IF
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
7
Finished
Hans Anders Rüppel Oland
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 03:00
Viggo Petersson West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Girls / -44 kg / Grey
(MATS)
10
Finished
Emelie Lundberg
GBG MAC IF
Won by points - 03:00
Alissa Vittnavall Växjö Titans Kampsportsförening
Boys / -60 kg / Green
(MATS)
11
Finished
Bilal Elhassen
Fightzone Malmö
Benjamin Olsson Svedala Kampsportsförening Won by points - 03:00
Boys / -44 kg / Grey
(MATS)
14
Finished
Melwin Hirverud
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Frederik Barner Won by Submission - 00:23
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(MATS)
16
Finished
Mikael Eriksson
Team Carvalho Halmstad
Won by Submission - 05:56
Hampus Eineryd FC Phoenix IF
Boys / +72 kg / White
(MATS)
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
9
Finished
Casper Svensson
Team Carvalho Halmstad
Won by Submission - 02:56
Hans Anders Rüppel Oland Frontline Academy Oslo-HQ
Boys / -34 kg / Yellow
(MATS)
Finished
Liam Ekman Thörnqvist
Ultimate Gym Idrottsförening.
Yunus Koc Arte Suave DK Won by Walkover
Boys / -56 kg / Green
(MATS)
9
Finished
Angelos Adamopoulos
Novus Academy
Won by Submission - 02:17
Filip Vojinovic Föreningen Karlshamn Fightcenter
Boys / -34 kg / Yellow
(MATS)
8
Finished
Liam Kvist
Art Of Roll IF
Jennifer Reino Won by points - 03:00
Boys / -60 kg / Green
(MATS)
12
Finished
Elvis Nikic Kuduzovic
MMA Alliance
Won by Submission - 00:33
Benjamin Olsson Svedala Kampsportsförening
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(MATS)
13
Finished
Ehsan Heidari
Ted Mäntylä FC Phoenix IF Won by points - 05:00
Boys / -44 kg / Grey
(MATS)
15
Finished
William Mørck
CSA.dk
Won by Submission - 02:38
Frederik Barner
Men / Adult / White / -57,5 kg (Rooster)
(MATS)
14
Finished
Rahim Alizada
Team Carvalho Halmstad
Won by Submission - 02:58
Mikael Santa Cruz BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
12
Finished
Oliver Syrén
För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Marcus Joheman FC Phoenix IF Won by points - 03:00
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(MATS)
Finished
Saman Khosravi
Conde IF
Elias Ingholt Nybro Kampsport Center IF Won by Walkover
Boys/Girls / -28 kg / White
(MATS)
8
Finished
Anelka Johansson Oblitey
GBG MAC IF
Won by points - 03:00
Unknown User Art Of Roll IF
Boys / -60 kg / Green
(MATS)
13
Finished
Alve Lundberg
Svedala Kampsportsförening
Won by points - 03:00
Bilal Elhassen Fightzone Malmö
Boys / -44 kg / Grey
(MATS)
Finished
Fox Holmberg
Frölunda Kampsport Center IF
Melwin Hirverud West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by Walkover
Boys/Girls / -48 kg / Grey/Yellow
(MATS)
13
Finished
Lucas Källestig
Nybro Kampsport Center IF
Leon Kalyun Valhalla Jiu Jitsu IF Won by Submission - 00:18